GOPASS VIP

Aplikácia na uplatňovanie akcionárskych benefitov

Registrácia nároku na čerpanie benefitov akcionárov, ktorí budú majiteľmi akcií k rozhodnému termínu 31.10.2017 bude prebiehať od 1.11.2017.

Buďte výnimoční a užívajte si akcionárske benefity VIP a GOLD VIP KLUBU počas celého roka!

Jedine táto karta Vám ponúka presne to, čo máte najradšej: Komfort so všetkým čo k tomu patrí.

GOPASS VIP CARD
Pri počte 500 kusov akcií získava akcionár GOPASS kartu VIP s nasledovným benefitom:

 • 1x Celoročný personalizovaný lístok na meno držiteľa akcií. Tento benefit je možné v jeden deň využiť aj na lyžovanie aj na celodenný vstup Vital Packet v Aquaparku Tatralandia alebo na celodenný vstup Sea&Fun Packet + Wellness v Aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Vstupy je počas jedného dňa možné kombinovať (lyžovanie + kúpanie). Skipass platí aj v stredisku Špindlerův Mlýn. Skipass platí aj na večerné lyžovanie. Počas letnej sezóny platí na všetkých lanových dráhach v strediskách TMR 1 x počas dňa okrem visutej lanovej dráhy na Lomnický štít.
 • 1x Hosťovský lístok celoročný. Uplatnenie hosťovského lístka je možné v Infocentrách na lanových dráhach v strediskách TMR, v Aquaparku Tatralandia, ale aj v Aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Ponuku „Hosťovský lístok“ je potrebné si aktivovať vo svojom Gopass konte pred návštevou strediska. Vyzdvihovanie hosťovského lístka prebieha na Infocentrách v strediskách TMR po predložení GOPASS karty Gopass VIP za účasti akcionára. Počas vydania konkrétneho hosťovského lístka (1-7 dní) sa tento lístok stáva neprenosným a môže ho používať len tá osoba, ktorá s lístkom prvý krát prešla cez prechodové zariadenie (turniket). Hosťovský lístok neplatí na večerné lyžovanie neplatí v stredisku Špindlerův Mlýn.
 • 1x Voľný vstup do Wellness & Spa centra v hoteloch TMR. Platí pre držiteľa Gopass VIP karty, ako aj pre jedného hosťa. Uplatnenie vstupu: 1x počas dňa za účasti akcionára.
 • Akcionársky benefit je platný od 1.11.2016 do 31.10.2017.
 • Je potrebné si ho uplatniť cez systém Gopass po prihlásení sa do osobného konta GOPASS na stránke www.gopass.sk.
 • Po potvrdení správnosti registrácie a potvrdení nároku na benefit môže VIP akcionár navštevovať Aquapark Tatralandia ako aj Aquapark Gino Paradise Bešeňová už počas mesiaca November. Stačí mu k tomu aj dočasná karta GOPASS.
 • Vstup na VIP parkovisko: pri prvom príchode do lyžiarskeho strediska obdrží akcionár po predložení svojej GOPASS karty a jej následnom overení v systéme nálepku na auto, ktorá mu umožní vstup na VIP parkovisko pri Happy Ende v stredisku Jasná Nízke Tatry (jedna VIP karta=jedna nálepka). Vstup na VIP parkovisko je možné len v prípade voľných parkovacích miest. Nálepku akcionár obdrží v Infocentre. Spoločnosť TMR ma pre účely VIP parkoviska pri Happy End Jasná vyhradených 25 parkovacích miest, ktorých dostupnosť je do 11:00 hod.. V prípade zaplnenia týchto parkovacích miest má akcionár možnosť využiť verejne dostupné parkovacie miesta.
 • Vstup do VIP LOUNGE pre akcionára: počas zimnej sezóny je akcionár oprávnený na vstup do VIP LOUNGE Happy End Jasná a VIP LOUNGE údolná stanica kabínkovej lanovej dráhy Tatranská Lomnica a bezodplatné občerstvenie (káva a/alebo čaj), pre účely vstupu do VIP LOUNGE Happy End Jasná a VIP LOUNGE údolná stanica kabínkovej lanovej dráhy Tatranská Lomnica obdrží akcionár jednu (1) nálepku pri prvej návšteve infocentra v jednotlivých strediskách prevádzkovaných spoločnosťou TMR alebo na Štrbskom Plese, ktorá bude nalepená na GOPASS karte akcionára.
 • Benefit môže využiť akcionár alebo čerpanie benefitu presunie na osobu pridruženú v jeho konte Gopass. Pri presune benefitu dochádza k jeho kompletnému presunu, bez možnosti delenia.
 • Pred využitím benefitu je potrebná jeho aktivácia vopred, ešte pred návštevou strediska. Benefit si akcionár aktivuje vo svojom Gopass konte v sekcii Zľavové centrum.
 • V prípade, že bude zistené poskytovanie lístkov/vstupov získaných na základe podmienok akcionárskeho klubu tretím osobám, či akékoľvek obchodovanie s nimi, budú výhody klubu členovi akcionárskeho klubu bez náhrady odobraté.

         Viac informácii Obchodné podmienky Akcionárskeho klubu TMR

GOPASS GOLD VIP CARD
Pri počte 750 kusov akcií získava akcionár GOPASS kartu VIP GOLD s nasledovným benefitom:

 

 • 1x Celoročný personalizovaný lístok na meno držiteľa akcií. Tento benefit je možné v jeden deň využiť aj na lyžovanie aj na celodenný vstup Vital Packet v Aquaparku Tatralandia alebo na celodenný vstup Sea&Fun Packet + Wellness v Aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Vstupy je počas jedného dňa možné kombinovať (lyžovanie + kúpanie). Skipass platí aj v stredisku Špindlerův Mlýn. Skipass platí aj na večerné lyžovanie. Počas letnej sezóny platí na všetkých lanových dráhach v strediskách TMR 1 x počas dňa okrem visutej lanovej dráhy na Lomnický štít.
 • 1x Hosťovský lístok celoročný. Uplatnenie hosťovského lístka je možné na lanových dráhach v strediskách TRM, v Aquaparku Tatralandia, ale aj v Aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Ponuku „Hosťovský lístok“ je potrebné si uplatniť vo svojom Gopass konte pred návštevou strediska. Vyzdvihovanie hosťovského lístka prebieha na Infocentrách po predložení platnej karty GOPASS VIP GOLD za účasti akcionára. Počas vydania konkrétneho hosťovského lístka (1-7 dní) sa tento lístok stáva neprenosným a môže ho používať len tá osoba, ktorá s lístkom prvý krát prešla cez prechodové zariadenie (turniket). Hosťovský lístok neplatí na večerné lyžovanie neplatí v stredisku Špindlerův Mlýn.
 • 1x Voľný vstup do Wellness & Spa centra v hoteloch TMR. Platí pre držiteľa Gopass VIP karty ako aj pre jedného hosťa. Uplatnenie vstupu: 1x počas dňa za účasti akcionára.
 • 1x Pobyt na 7 dní pre 2 osoby v hoteloch TMR. Akcionár môže využiť 7-dňový pobyt pre 2 (osoby) s raňajkami v niektorom z ubytovacích zariadení prevádzkovanom spoločnosťou TMR, s výnimkou Hotel ROTUNDA, Izba Comfort a Izba Standard Lomnický štít. Pobyt je možné využiť výlučne jednorazovo počas doby platnosti členstva v Akcionárskom klube TMR. Rezerváciu pobytu je potrebné uskutočniť e-mailom na e-mailovú adresu hotelreservations@tmr.sk a akcionár je povinný uviesť číslo GOPASS VIP GOLD karty. Predĺženie doby platnosti pobytu nie je možné a márnym uplynutím doby platnosti, nárok akcionára na pobyt zaniká. Akcionárovi vzniká možnosť využiť pobyt až potvrdením rezervácie pobytu zo strany spoločnosti TMR. Spoločnosť TMR si vyhradzuje právo rezerváciu pobytu na konkrétny akcionárom určený termín odmietnuť a ponúknuť náhradný termín pobytu alebo iné ubytovacie zariadenia v termíne určenom akcionárom.
 • Vstup na VIP parkovisko: počas celej doby platnosti členstva v Akcionárskom klube TMR je akcionár oprávnený na vstup na VIP parkovisko pri Happy End Jasná, a to na základe VIP nálepky, ktorá musí byť umiestnená vo vozidle akcionára a ktorú akcionár obdrží pri prvej návšteve infocentra v jednotlivých strediskách prevádzkovaných spoločnosťou TMR alebo na Štrbskom Plese. Vstup na VIP parkovisko je možné poskytnúť pre jedného akcionára len pre jedno motorové vozidlo. Spoločnosť TMR ma pre účely VIP parkoviska pri Happy End Jasná vyhradených 25 parkovacích miest, ktorých dostupnosť je do 11:00 hod.. V prípade zaplnenia týchto parkovacích miest má akcionár možnosť využiť verejne dostupné parkovacie miesta
 • Vstup do VIP LOUNGE pre akcionára: počas zimnej sezóny je akcionár oprávnený na vstup do VIP LOUNGE Happy End Jasná a VIP LOUNGE údolná stanica kabínkovej lanovej dráhy Tatranská Lomnica a bezodplatné občerstvenie (káva a/alebo čaj), pre účely vstupu do VIP LOUNGE Happy End Jasná a VIP LOUNGE údolná stanica kabínkovej lanovej dráhy Tatranská Lomnica obdrží akcionár jednu (1) nálepku pri prvej návšteve infocentra v jednotlivých strediskách prevádzkovaných spoločnosťou TMR alebo na Štrbskom Plese, ktorá bude nalepená na GOPASS karte akcionára
 • Špecialne ponuky sú platné od 1.11.2016 do 31.10.2017.
 • Je potrebné si ho uplatniť cez systém Gopass po prihlásení sa do osobného konta Gopass na stránke www.gopass.sk
 • Po potvrdení správnosti registrácie a potvrdení nároku na benefit môže VIP akcionár navštevovať Aquapark Tatralandia ako aj Aquapark Gino Paradise Bešeňová už počas mesiaca November. Stačí mu k tomu aj dočasná karta GOPASS.
 • Benefit môže využiť akcionár alebo čerpanie benefitu presunie na osobu pridruženú v jeho konte Gopass. Pri presune benefitu dochádza k jeho kompletnému presunu, bez možnosti delenia.
 • Pred využitím benefitu je potrebná jeho aktivácia vopred, pred návštevou strediska. Benefit si akcionár aktivuje vo svojom Gopass konte v sekcii Zľavové centrum.
 • V prípade, že bude zistené poskytovanie lístkov/vstupov získaných na základe podmienok akcionárskeho klubu tretím osobám, či akékoľvek obchodovanie s nimi, budú výhody klubu členovi akcionárskeho klubu bez náhrady odobraté.

       Viac informácii Obchodné podmienky Akcionárskeho klubu TMR

Aktualizované dňa 03.10.2017

Ročná správa 2014/15

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../