Hotely

Segment Hotely je druhým hlavným segmentom TMR. Portfólio TMR zahŕňa hotely v okolí horských stredísk TMR vo Vysokých a Nízkych Tatrách. Celková kapacita hotelov, ktoré TMR vlastní a prevádzkuje viac ako 2.500 lôžok v 704 izbách:

 
Vysoké Tatry

Grandhotel Praha Tatranská Lomnica**** - 125 izieb, 236 lôžok
Nachádza sa v centre Tatranskej Lomnice, hneď pod Lomnickým štítom, v srdci Vysokých Tatier. Jeho história siaha viac než 100 rokov späť, až k slávnostnému otvoreniu v roku 1905. V roku 2011 bol hotel rozšírený o 27 izieb a 6 apartmánov. Zároveň sa rekonštrukciou wellnessu vybudovalo exkluzívne 2-podlažné Grand Mountain SPA zakladajúce sa na liečivej sile tatranskej prírody s najkrajšími výhľadmi na Vysoké Tatry a unikátnym vonkajším vyhrievaným bazénom s nádhernými výhľadmi.

Grandhotel Starý Smokovec**** - 75 izieb, 147 lôžok
Z hľadiska histórie, polohy či architektúry je Grandhotel Starý Smokovec právom považovaný za jeden z najprestížnejších hotelov, a to nielen vo Vysokých Tatrách, ale i na celom Slovensku.Počas svojej viac ako 100-ročnej histórie privítal aj viacero významných hostí. Jedným z prvých bol aj saský korunný princ Fridrich August s rodinou. Jedinečnými zážitkami, ako čaj o piatej, a vintage nádychom vás hotel prenesie do 30. rokov minulého storočia.

Hotel FIS*** - 80 izieb, 194 lôžok
Horský ski in - ski out hotel FIS sa nachádza priamo pod zjazdovkou FIS, v centre športového areálu na Štrbskom Plese. Svojou polohou v nadmorskej výške 1 350 m n.m. a profesionálne vybaveným fitnes centrom a telocvičňou, poskytuje ideálne zázemie pre aktívnu dovolenku či vrcholových športovcov. V roku 2012 prešiel rekonštrukciou spoločenských priestorov a otvoril nové wellness centrum v štýle horskej lúky

Horský hotel Hrebienok  - 40 izieb, 61 lôžok
Hotel s výnimočnou polohou na úpätí Slavkovského štítu sa nachádza priamo v najfrekventovanejšom epicentre turistických chodníkov na Hrebienku. Hotel je prístupný zo Starého Smokovca pozemnou lanovou dráhou (7 minút) alebo pešo po zelenej značke turistického chodníka, či asfaltovej ceste (cca 45 minút). V nadmorskej výške 1 285 m n.m. je pre hostí k dispozícii nižší štandard 40 jednoducho a prakticky zariadených turistických izieb so sociálnym a reštauračným zariadením.
 

Nízke Tatry

Hotel Tri Studničky**** - 36 izieb, 100 lôžok
Jeho architektúra a usporiadanie exteriéru a interiéru doplňuje okolité horské prostredie a panoráma tunajších hôr. Nachádza sa v lesnom prostredí pri horskom potoku. V roku 2010 bol hotel rozšírený o nové konferenčné miestnosti s atraktívnymi výhľadmi na horské potoky a bolo zrekonštruované wellness centrum s prvou horskou plážou v Tatrách. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku prináša svojim hosťom jedinečnú atmosféru v esteticky a energeticky vysokohodnotnom prostredí.

Wellness hotel Grand Jasná **** - 157 izieb, 311 lôžok
Tento horský hotel sa nachádza v centre Jasnej v nadmorskej výške 1.100 m, v bezprostrednej blízkosti začiatočnej stanice 8-sedačkovej kabínkovej lanovky Grand Jet. Jeho poloha uprostred zjazdoviek je výnimočná, rovnako ako zrekonštruované wellness centrum – v zimnej sezóne 2010/2011 vo vonkajších priestoroch hotela priamo pod Grand Jet lanovkou boli dostavané dve vírivky, dve sauny, a jedna infračervená sauna. Od zimnej sezóny 2012/2013 hotel ponúka aj 121 zrekonštruovaných izieb v horskom štýle pre náročnejšieho klienta. V lete 2013 pribudne nová konferenčná variabilná a interaktívna sála s kapacitou 350 osôb a výhľadom na Chopok.

Chalets Jasná de Luxe**** - 28 apartmánov, 112 lôžok
Luxusné chalety v štýle francúzskych horských chát boli otvorené na začiatku zimnej sezóny 2010/2011 a päť nových chaletov bolo dokončených v roku 2015. Ich strategickou výhodou je ich poloha priamo na svahu Záhradky a Otupné a ich ponuka nadštandardných služieb. Každý chalet má dva apartmány, každý s dvoma samostatnými spálňami a svojim návštevníkom poskytuje dokonalé súkromie. Hostia môžu využiť aj wellness centrum na prízemí niektorých chaletov

Hotel Srdiečko** -  45 izieb, 125 lôžok
Hotel s bezkonkurenčným umiestnením priamo pod svahom v stredisku Jasná Nízke Tatry - Chopok Juh. V lete 2013 prešiel  hotel rekonštrukciou a v zimnej sezóne poskytuje  lyžiarom na južnej strane Chopka vyšší štandard a neopakovateľné výhľady z reštaurácie či wellness centra s vonkajšou vírivkou.

Holiday Village Tatralandia – 155 izieb, 700 lôžok
Jedinečný ubytovací komplex na Slovensku. Skladá sa zo 155 bungalovov a apartmánov rozdelených do 11 štýlových osád, ktoré ponúkajú ideálne prostredie pre rodinnú či individuálnu dovolenku po celý rok. Od mája 2013 TMR ponúka tieto ubytovacie kapacity aj na predaj. Okrem  umiestnenia v srdci Liptova v Tatralandii, neďaleko strediska Jasná Nízke Tatry  TMR ponúka kupcom aj garantovaný výnos a benefit 5% z kúpnej ceny ročne za obmedzenie vlastníka iba 4 mesiace v roku. Kúpou objektu získavate niekoľkonásobný štatút VIP CLUBU (resp. GOLD VIP CLUBU) akcionára TMR, a.s., ktorý zabezpečuje majiteľovi zaujímavé benefity v horských strediskách a aquaparku.

Hotel Rotunda - 3 izby, 12 lôžok

Nachádza sa na samom vrchole Chopku v Nízkych Tatrách v nadmorskej výške 2 004 m. Hotel Rotunda je súčasťou vynoveného komplexu Rotunda, ktorý spája severnú a južnú stranu Chopku novými lanovkami. Najvyššie položený Ski in Ski out Hotel Rotunda ponúka ubytovanie pre náročných hostí, ktorí si chcú vychutnať vrcholovú dovolenku zážitkov v pohodlí a tiež ubytovanie v štýle vysokohorskej chaty pre tých, čo radi vychutnávajú hory aktívne. V hoteli sa nachádza tiež panoramatická reštaurácia Rotunda s ponukou jedál slovenskej a svetovej kuchyne, Energy bar s rýchlym občerstvením a Rum bar so selekciou špeciálnych rumov z celého sveta.

 

ZAREZERVUJ SI POBYT TU

Aktualizované dňa 22.08.2016
./
../../../