Hotely

Segment Hotely je druhým najväčším segmentom TMR. Portfólio TMR zahŕňa vlastné/ manažované hotely v okolí horských stredísk TMR vo Vysokých a Nízkych Tatrách a v prenajatých golfových rezortoch. Ponuku prevádzkovaných hotelov tak tvorí viac ako 2 300 lôžok.

 
Vysoké Tatry

Grandhotel Praha Tatranská Lomnica**** - 125 izieb, 236 lôžok
Nachádza sa v centre Tatranskej Lomnice, hneď pod Lomnickým štítom, v srdci Vysokých Tatier. Jeho história siaha viac než 100 rokov späť, až k slávnostnému otvoreniu v roku 1905. V roku 2011 bol hotel rozšírený o 27 izieb a 6 apartmánov. Zároveň sa rekonštrukciou wellnessu vybudovalo exkluzívne 2-podlažné Grand Mountain SPA zakladajúce sa na liečivej sile tatranskej prírody s najkrajšími výhľadmi na Vysoké Tatry a unikátnym vonkajším vyhrievaným bazénom s nádhernými výhľadmi. V roku 2016 prebehla v hoteli rekonštrukcia 75 izieb  a apartmánov v štýle Classic, čo výrazne zvýšilo komfort poskytovaného ubytovania.

Grandhotel Starý Smokovec**** - 75 izieb, 147 lôžok
Grandhotel je z hľadiska histórie, polohy či architektúry právom považovaný za jeden z najprestížnejších hotelov nielen vo Vysokých Tatrách, ale aj na Slovensku. Jeho jedinečná vintage atmosféra zaujme najmä tradičnou rakúsko-uhorskou kuchyňou a výhľadmi z priestranných secesných izieb.

Hotel FIS*** - 80 izieb, 194 lôžok
Horský ski in - ski out hotel FIS sa nachádza priamo pod zjazdovkou FIS, v centre športového areálu na Štrbskom Plese. Svojou polohou v nadmorskej výške 1 350 m n.m. a profesionálne vybaveným fitnes centrom a telocvičňou, poskytuje ideálne zázemie pre aktívnu dovolenku či vrcholových športovcov. V roku 2012 prešiel rekonštrukciou spoločenských priestorov a otvoril nové wellness centrum v štýle horskej lúky

Horský hotel Hrebienok  - 68 izieb, 138 lôžok
Hotel s výnimočnou polohou na úpätí Slavkovského štítu sa nachádza priamo v najfrekventovanejšom epicentre turistických chodníkov na Hrebienku. Hotel je prístupný zo Starého Smokovca pozemnou lanovou dráhou (7 minút) alebo pešo po zelenej značke turistického chodníka, či asfaltovej ceste (cca 45 minút). V nadmorskej výške 1 285 m n.m. je pre hostí k dispozícii nižší štandard 40 jednoducho a prakticky zariadených turistických izieb so sociálnym a reštauračným zariadením.

 
Nízke Tatry

Hotel Pošta**** - 31 izieb, 72 lôžok
24 dizajnových de luxe izieb, 7 priestranných apartmánov, útulné boutique wellness centrum, či kulinárska reštaurácia Angus, vlastná kozmetika Tatry Wellness Elixír, baby a dogsitting,  denná tlač, čistenie topánok, concierge služby a i. to všetko a ešte viac ponúka nový Hotel Pošta priamo v srdci Jasnej.

Hotel Tri Studničky**** - adult friendly - 37 izieb, 100 lôžok
Jeho architektúra a usporiadanie exteriéru a interiéru doplňuje okolité horské prostredie a panoráma tunajších hôr. Nachádza sa v lesnom prostredí pri horskom potoku. V roku 2010 bol hotel rozšírený o nové konferenčné miestnosti s atraktívnymi výhľadmi na horské potoky a bolo zrekonštruované wellness centrum s prvou horskou plážou v Tatrách. Ako prvý adult friendly hotel v Jasnej prináša svojim hosťom jedinečnú atmosféru.

Hotel Grand**** Jasná - 156 izieb, 311 lôžok
Horský hotel je situovaný v centre Jasnej, v nadmorskej výške 1 100 m.n.m., priamo pri údolnej stanici modernej 8-miestnej kabínkovej lanovke Grand Jet. Výnimočný je najmä svojou polohou Ski in Ski out, aj vynoveným wellness centrom, či multifunkčnou kongresovou sálou s 350-miestnou kapacitou. V kids friendly hoteli si dokonale oddýchnu aj rodiny s deťmi.

Chalets Jasná de Luxe**** - 32 apartmánov, 128 lôžok
Luxusné apartmány v štýle francúzskych alpských chát ponúkajú služby 4* hotela. Strategická je ich Skiin Ski out poloha priamo na svahu na Záhradkách (18 apartmánov) a na Otupnom (14 apartmánov) a ponuka nadštandardných služieb. Každý chalet má dva apartmány, každý s dvoma samostatnými spálňami. Hostia môžu využiť aj privátne wellness centrum na prízemí niektorých chaletov.

Hotel Srdiečko*** -  43 izieb, 83 lôžok
Ski-in Ski-out hotel s bezkonkurenčným umiestnením priamo pod svahom v stredisku Jasná - Chopok Juh. Priateľská atmosféra a pocit domova v obklopení prírodou v menej rušnej lokalite Jasnej s novým wellnessom, saunami a vírivkou pod holým nebom.

Holiday Village Tatralandia – 155 izieb, 700 lôžok
Jedinečný ubytovací komplex na Slovensku. Skladá sa zo 155 bungalovov a apartmánov rozdelených do 11 štýlových osád, ktoré ponúkajú ideálne prostredie pre rodinnú či individuálnu dovolenku po celý rok. Od mája 2013 TMR ponúka tieto ubytovacie kapacity aj na predaj. Okrem  umiestnenia v srdci Liptova v Tatralandii, neďaleko strediska Jasná Nízke Tatry  TMR ponúka kupcom aj garantovaný výnos a benefit 5% z kúpnej ceny ročne za obmedzenie vlastníka iba 4 mesiace v roku. Kúpou objektu získavate niekoľkonásobný štatút VIP CLUBU (resp. GOLD VIP CLUBU) akcionára TMR, a.s., ktorý zabezpečuje majiteľovi zaujímavé benefity v horských strediskách a aquaparku.

Hotel Rotunda - 3 izby, 12 lôžok

Nachádza sa na samom vrchole Chopku v Nízkych Tatrách v nadmorskej výške 2 004 m. Hotel Rotunda je súčasťou vynoveného komplexu Rotunda, ktorý spája severnú a južnú stranu Chopku novými lanovkami. Najvyššie položený Ski in Ski out Hotel Rotunda ponúka ubytovanie pre náročných hostí, ktorí si chcú vychutnať vrcholovú dovolenku zážitkov v pohodlí a tiež ubytovanie v štýle vysokohorskej chaty pre tých, čo radi vychutnávajú hory aktívne. V hoteli sa nachádza tiež panoramatická reštaurácia Rotunda s ponukou jedál slovenskej a svetovej kuchyne, Energy bar s rýchlym občerstvením a Rum bar so selekciou špeciálnych rumov z celého sveta.

 

Česko

Green Inn Hotel, Golf & Ski Resort Ostravice – 36 izieb, 78 lôžok
TMR si prenajíma a spravuje Green Inn Hotel, ktorý sa nachádza v srdci Golf & Ski Resort Ostravice v českých Beskydách. Poskytuje fascinujúce výhľady na Challege Golf Course Ostravice a na beskydské vrcholy a údolia. Luxusný komplex, ktorý spĺňa predpoklady nízkoenergetických budov, pozostáva z hlavnej budovy, tzv. klubu, s recepciou, reštauráciou, kongresovými priestormi a luxusným wellnessom a zo siedmych samostatných hotelových domov.

Hotel Kaskáda****, Golf Resort Kaskáda - 50 izieb, 100 lôžok
TMR si prenajíma a spravuje Ggolfový Hhotel Kaskáda, ktorý sa nachádza v Golf Resort Kaskáda pri Brne. Hotel s reštauráciou, wellness centrom, bowlingom a kongresovými priestormi ponúka dokonalý komfort, pohodlie a súkromie v útulných bezbariérových bungalovoch s výhľadom na golfové ihrisko.

 

ZAREZERVUJ SI POBYT TU

Aktualizované dňa 19.07.2019
./
../../../