Realitné projekty

Najnovšou obchodnou aktivitou TMR sú realitné projekty, ktorých cieľom je rozvoj infraštruktúry a výstavby v horských oblastiach. V súvislosti s ich realizáciou TMR plánuje využiť jedinečnú polohu v regióne Vysokých a Nízkych Tatier. Stratégia TMR v tomto segmente je hlavne výstavba a predaj bytov a nebytových priestorov. Aktuálne prebieha realizácia projektu Chalets Jasná Otupné. Ďalší projekt, Centrum Jasná,  je vo fáze plánovania. Okrem týchto projektov sa buduje tiež potrebná infraštruktúra pre prirodzený rozvoj cestovného ruchu v nasledujúcich oblastiach – lanové dráhy, siete, trate, informačné tabule apod. TMR neplánuje nové projekty „na zelenej lúke“ (v nových zónach nedotknutých ľudskou aktivitou).  Sústreďuje sa výlučne na tradičné, už urbanizované oblasti, kde má šport a cestovný ruch históriu už dlhé desaťročia. TMR v rámci segmentu Realitné projekty vlastní a prenajíma hotely Liptov**, SKI hotel** a Chatu Kosodrevina. Od mája 2013 TMR ponúka na predaj bungalovy Holiday Village Tatralandia. Výnosy zo segmentu Realitné projekty doposiaľ pochádzajú  z prenájmu hotelov a z predaja bungalovov Holiday Village Tatralandia.

 

CHALETS JASNÁ OTUPNÉ

Luxusné apartmány Chalets Jasná de Luxe**** Otupné sú synonymom dokonalého pohodia a jedinečnej atmosféry v každom ročnom obdobím. V zime ocenia všetci milovníci fantastickej lyžovačky bezkonkurenčnú ski-in ski-out polohu chaletov v stredisku Jasná Otupné. V lete môžete priamo z apartmánu vykročiť na turistické chodníky a objavovať krásy tatranskej prírody.

Vďaka výbornej polohe Chalets Otupné, v centre strediska Jasná, si môžete užiť svoju dovolenku naplno. Len pár krokov od Chalets Otupné nájdete hotel Grand**** Jasná, najväčší klub Happy End, požičovňu lyžiarskej výstroje, lyžiarsku školu, Maxiland pre deti a množstvo reštaurácii a barov.

Chalets Jasná de Luxe**** Otupné tvorí 5 deluxe chaletov. V jednom chalete sa nachádzajú 2 apartmány s možným prepojením dverami v obývacej izbe, vďaka čomu si svoj pobyt môžete užiť aj s veľkou rodinou či priateľmi.

HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA

Celý komplex tvorí  155 rekreačných objektov (90 apartmánov a 65 rekreačných chatiek), ktoré sú rozdelené do 11 štýlových osád, pričom každá z nich je niečím špecifická.
Komplex dopĺňa hlavná budova hneď pri vstupe do areálu, ktorej súčasťou je aj konferenčné centrum, recepcia, kancelárie a reštaurácia „Zbojnícka koliba“ s kapacitou 200 osôb, ktoré vám poskytnú služby spojené s príjemne strávenou dovolenkou, či konferenciou.
Nájdete tu všetko od obchodu s rozličným tovarom, cez požičovňu športových potrieb, spoločenské hry, 5D kino, bowling, športoviská - streetball, volleybal, basketball, tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením, stolnotenisové stoly, ruské kolky, exteriérové kolky, šípky, detské preliezačky a šmýkačky, ohniská, grily a v zimnom období prírodné klzisko.
Holiday Village Tatralandia je spolu s  Aquaparkom a Funparkom súčasťou Tatralandia Holiday Resort, ktorý je považovaný za najväčší v strednej Európe.
Pri kúpe rekreačného objektu v Holiday Village Tatralandia je možné vybrať si variant investície podľa účelu a plánovaného spôsobu využívania objektu. Na výber sú 4 možnosti od kúpy rekreačnej nehnuteľnosti pre vlastnú potrebu až po investíciu do kúpy nehnuteľnosti s garantovaným výnosom a benefitmi.

CENTRUM JASNÁ

Je polyfunkčný realitný projekt, ktorý sa nachádza v srdci lyžiarskeho strediska Nízkych Tatier, hneď vedľa nástupnej stanice novej sedačkovej lanovky Grand Jet a Biela púť. Projekt má unikátnu polohu pre využívanie aj v zimnej, aj v letnej sezóne vďaka možnostiam outdoorových športov (cyklistika, lyže, adrenalínové športy), atrakcií pre deti, wellnessov, aquaparkov a pod. Výsledkom bude vytvorenie chýbajúceho centra v lyžiarskom stredisku s nákupným korzom a vytvorením après ski aktivít, aby stredisko žilo aj po lyžovačke. Projekt zahŕňa apartmány troj a štvorhviezdičkového štandardu, podzemné parkovacie miesta, množstvo retailových priestorov (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, bary, lekárne a pod.), wellnessy, fitness, kaderníctva atď. V súčasnosti TMR pripravuje podklady pre získanie stavebného povolenia na všetky tieto projekty. Projekt Centrum Jasná je aktuálne v platnom územnom pláne obce Demänovská Dolina.

 

Kontakt obchodné oddelenie:

Riaditeľ predaja realít a reklamy
Martin Šabľa
e-mail: sabla@tmr.sk
tel.: +421 902 932 667

Sales Manager
Marianna Ratkošová
e-mail: ratkosova@tmr.sk
tel.: +421 911 114 446

 

Aktualizované dňa 01.02.2017
./
../../../