Videoklip „Happy — We are from High Tatras Slovakia“ si všimol svet

Videoklip „Happy -- We are from High Tatras Slovakia“ si všimol svet
Videoklip „Happy — We are from High Tatras Slovakia“ si všimol svet
Stiahnuť PDF

Ďalšie svetové destinácie BUDAPEST: 783tis., BERLIN: 770tis., JAMAICA: 600tis, LONDON: 431tis., AMSTERDAM 420tis., TAHITI: 330tis., DUBAI: 285tis., TOKIO 270tis, MOSCOW: 230tis., ABU DHABI: 200tis., MARRAKECH: 170tis., SOCHI: 165tis., ROME: 137tis., MUNICH: 88tis., NEW YORK: 74tis., SHANGHAI: 61tis.

Svetový projekt 24 hours of happiness amerického producenta a speváka Pharrella Williamsa v spolupráci s organizáciou United Nation of Foundation vyzýval do 19. marca 2014 k vytvoreniu videa tancujúcich ľudí v ich prirodzenom prostredí na skladbu „Happy“. Celosvetová happy mánia zachvátila najväčšie svetové metropoly ako Paríž, Londýn, Moskvu, New York, Dubaj, Prahu atď., ale aj Tatry a naše hlavné mesto. Počas piatich slnečných marcových dní nakrútili mladí nadšenci v lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese netradičné video.

„Cieľom bolo vytvorenie videa, ktoré príťažlivou formou prezentuje krásu našich hôr a prirodzenú radosť tatranských ľudí, ktorí si užívali tanec na Lomnickom štíte, na lyžovačke, v snežnom vozidle – v ratraku, na lanovke, v tatranských wellness alebo pri každodennej práci. Napriek tomu, že sa naše video 20. marca do 24-hodinového celosvetového klipu pri príležitosti medzinárodného Dňa šťastia nedostalo, teší nás fakt, že stále vyvoláva pozitívne emócie či už na Slovensku alebo vo svete,“ komentoval úspech videa realizátor myšlienky Lukáš Brodanský, brand manager junior z Tatry mountain resorts, a.s.     

„Video skvelou formou ukazuje celému svetu naše krásne hory a to, že zdravý tatranský vzduch má blahodarne účinky na organizmus, uvoľňuje endorfíny a tým sme v Tatrách všetci „happy“. Ak chcete byť šťastní, príďte so svojou rodinou, priateľmi a známymi do Tatier, pretože tu šťastie, úsmev a pozitívnu energiu určite nájdete,“ uviedla výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu Región Vysoké Tatry, Lenka Maťašovská.   

„Klip prezentuje to, čo je dôležité v cestovnom ruchu –  úsmev a spokojnosť s vykonávanou prácou. Je to pre klientov benefit, ktorý ocení každý z nich a často nám na Slovensku chýba,“ reagovala Lucia Dubielová zo Združenia cestovného ruchu Vysoké Tatry.

„Spracovanie selfproma v podobe virálneho videa Happy Tatry považujeme v ADMA za výborný marketingový ťah – video sa zviezlo na atraktívnej a živej vlne od Pharella Williamsa a bolo spracované do veľmi príťažlivej podoby. Z pohľadu remeselného spracovanie a výberu ústrednej postavy video pôsobí veľmi prirodzene a robí Slovensku veľmi dobrú reklamu,” doplnil Pavol Kubán, Prezident a Predseda správnej rady z Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA).

Tvorcovia videa „HAPPY — We are from HIGH TATRAS SLOVAKIA“ veria, že šíriaca sa veselosť a radosť je pre okolie inšpirujúca a že ich ďalšie nápady a marketingové trendy prispejú k pozitívnemu zviditeľneniu a propagovaniu Slovenska a Tatier vo svete. __________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Million Star Hotel. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.