Predstavenstvo

 
Bohuš Hlavatý - predseda predstavenstva a CEO
 
Ing. Hlavatý bol menovaný predsedom predstavenstva TMR v júni 2009. Od roku 2009 zároveň vykonáva funkciu generálneho riaditeľa TMR, pod vedením ktorého TMR prešla úspešnou revitalizáciou a začala využívať synergie v rámci dcérskych spoločností. Riadil úspešnú emisiu akcií TMR na Burze cenných papierov v Bratislave. Od roku 2006 zastával mnohé seniorské manažérske funkcie v hotelovom a turistickom sektore vo Vysokých a Nízkych Tatrách. V rokoch 2006 až 2008 zastával pozíciu generálneho manažéra JASNÁ Nízke Tatry (predchodca TMR) a generálneho manažéra Tatranské lanové dráhy. Predtým zastával vrcholové manažérske posty v slovenských, poľských a českých FMCG (fast moving consumer goods) spoločnostiach:
  • Vodní sklo Brno – podpredseda výkonnej rady (2003 – 2006)
  • Wyborova SA (Pernod Ricard Poland) – riaditeľ predaja (2001 – 2003)
  • Seagram Poland – riaditeľ predaja (1999 – 2001)
  • Seagram Slovakia – riaditeľ predaja (1995 – 1999)
  • BOBI Slovakia (od 1997 Kimberley Clark) – riaditeľ (1994 – 1995)
 
Jozef Hodek – člen predstavenstva a CFO
 
Ing. Hodek sa stal členom predstavenstva v júni 2009. Zastáva post finančného riaditeľa TMR od roku 2009. V TMR začal ako finančný riaditeľ v roku 2007 a neskôr pokračoval vo finančnej konsolidácii spoločností, ktoré sú teraz súčasťou Skupiny TMR. Od roku 2008 do 2009 vykonával funkciu finančného riaditeľa spoločnosti Tatry mountain resort services, a.s., ktorá sa stala súčasťou TMR. Podieľal sa na procesoch zefektívňovania TMR, emisie nových akcií a kotácie na Burze cenných papierov v Bratislave. Predtým pôsobil v oblasti auditu v Pricewaterhouse Cooper Slovensko v rokoch 2006 až 2007. Úspešne absolvoval Ekonomickú univerzitu, Fakultu hospodárskej informatiky v Bratislave.
 
Branislav Gábriš – podpredseda predstavenstva
 
Ing. Gábriš je podpredsedom predstavenstva od februára 2011. Predtým pôsobil ako manažér informačných technológií v realitnej spoločnosti NITRA REAL GROUP, a.s., kde dodnes zastáva post predsedu predstavenstva. Získal titul inžiniera z Technickej univerzity v Košiciach.
 
Andrej Devečka – člen predstavenstva
 
Ing. Devečka menovaný členom predstavenstva v decembri 2011. Od roku 1991 pôsobil ako majiteľ, podnikateľ, spoluvlastník, konateľ a člen dozorných rad v početných spoločnostiach. Predtým vykonával funkciu seniorného manažéra v technologickej strojárskej spoločnosti Tesla Liptovský Hrádok. Získal inžiniersky titul na Technickej vysokej skole v Liptovskom Mikuláši so zameraním na mikroelektroniku a laserovú technológiu.

 

 

./
../../