Medvedie dni zavítajú na Hrebienok už 1. augusta

< späť

HREBIENOK (26. júl 2018) – 11. ročník festivalu Medvedích dní na Hrebienku (1. - 4. augusta) prináša počas štyroch dní výnimočný detský program so zabávačom a moderátorom Andrejom Bičanom, spevákom Mirom Jarošom, Youtuberom GOGOM, Tanečnou školou muzikálu Kubo, speváčkou Kristínou a Trpaslíkmi z RTVS. Na detských divákov čaká aj Divadlo hudby, Féder Teater, kúzelník Talostan, či škola tanca s Credance. Od stredy do soboty si tak malí aj veľkí užijú atmosféru plnú medvedej zábavy, nebude chýbať sprievodný program s medvedími hrami a súťažami.

„Všetci návštevníci sa môžu tešiť na muzikály Mačky, Kolo-kolo mlynské alebo na poštára Vinca. Hrebienok bude opäť centrom najväčšieho počtu medvedích kamarátov na meter štvorcový a my veríme, že festivalu bude priať aj slnečné počasie. V príjemnej zóne Hrebienka patria štyri dni nielen deťom, rodinnej pohode, oddychu, ale aj vzdelávaniu a školičke tanca. Malí drobci sa môžu tešiť na 10 animačných stanovíšť zameraných na postreh, pamäť, presnosť a pohyb šikovných medvieďat. Pripravená bude tradične nafukovacia lezecká stena, lanové prekážky ako medvedia klietka, hra šípky, lezecká sieť medzi stromami alebo stanovište ´Ako sa hrabe medveď v kontajneri´. Deti, ktoré si so sebou vezmú na podujatie plyšového medvedíka, dostanú malú pozornosť. Organizačný tím Medvedích dní sa sústredí aj na bezproblémové zvládnutie dopravnej situácie. V spolupráci s mestskou a dopravnou políciou sme pripravili 14 parkovacích plôch vyznačených na mape a zverejnených na www.vt.sk a www.regiontatry.sk. Vodičom budú pomáhať prenosné dočasné dopravné značenia ako aj zmena organizácie dopravy v Starom Smokovci. Na medvedí festival jazdí v pravidelných intervaloch pozemná lanovka zo Starého Smokovca a peší návštevníci môžu využiť prechádzku po značenom chodníku alebo po príjazdovej komunikácii,“ informoval Lukáš Brodanský z Tatry mountain resorts, a.s.   

V prípade naplnenia všetkých parkovísk v Starom Smokovci budú motoristi odkláňaní na záchytné parkovisko pod penziónom Raimund, odkiaľ bude premávať v pravidelných intervaloch bezplatná kyvadlová doprava na autobusovú stanicu do Starého Smokovca. Podrobný program aj so zvýhodnenými viacdňovými lístkami na lanovku na www.vt.sk 

 

_________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horskú ubytovňu  Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. TMR si tiež prenajíma a prevádzkuje český lyžiarsky areál Ještěd. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2017 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR 300 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../