Na Liptove padol pre Slovensko netradičný rekord

< späť

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (4.11.2019) – Tropické prostredie, havajské tance a surf show. Najväčší akvapark na Slovensku - Tatralandia sa deň po sviatku všetkých svätých doslova premenil na  havajskú pláž Waikiki. Návštevníci pod dozorom pozorného oka komisára zo Slovenskej knihy rekordov dokonca vytvorili aj rekord.

Nemuseli cestovať ďaleko a napriek tomu si dušičkový čas užili podobne ako keby boli na Havaji. Prvú novembrovú sobotu Tatralandiu zaplnili dámy s kvetovými náhrdelníkmi na hrudi a páni s rovnakou potlačou na šortkách. Užili si tropické teplo, zábavu v bazénoch, pozitívnu energiu načerpali z vystúpenia bubnovej šou Batida. Okrem toho sa priučili aj havajským tancom. 

Havajské tance to nie sú len obyčajné pohyby. Vyjadrujú príbehy, pocity, minulosť aj súčasnosť ľudí Havajskych ostrovov. Legenda hovorí, že Laka, ktorá bola bohyňou tanca hula, cestovala od ostrova k ostrovu a delila sa o tanec so všetkými ľuďmi, ktorí mali záujem naučiť sa ho. „Tak podobne fungovali v Tatralandii počas sobotňajšieho dňa aj naši animátori, ktorí ľudí učili ako sa tieto tance tancujú,“ povedala Ivana Gežíková, brand manažérka vodných parkov. 

Keď už slnko aj v tropickom raji zapadlo, návštevníci si nastúpili a hromadne predviedli to, čo sa naučili. To už na nich dozeral aj Igor Svítok, komisár zo Slovenskej knihy rekordov. „Dokopy na podujatí Havaj & Halloween Party si 321 návštevníkov, teraz už rekordmanov, hromadne zatancovalo na havajské rytmy. Chceli sme vytvoriť rekord a podarilo sa to. Veľká vďaka patrí všetkým návštevníkom za to, že sa nehanbili a zatancovali si,“ uzavrela Gežíková.

 

____________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní alebo si prenajíma a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, golfové rezorty, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách na Slovensku TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Grand Jasná, Hotel Tri Studničky, Chalets Jasná Collection, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktorú TMR spoluprevádzkuje. V slovenských Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Noc na Lomnickom štíte. V Rakúsku Skupina vlastní a prevádzkuje alpské stredisko na ľadovci Mölltaler Gletscher a jej sesterské stredisko Ankogel Mallnitz. V Čechách tiež nepriamo vlastní minoritný podiel v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn. TMR si tiež prenajíma a prevádzkuje český lyžiarsky areál Ještěd, Golf & Ski Resort Ostravice a prenajíma si Kaskáda Golf Rezort Brno, kde zastrešuje prevádzku hotela, reštaurácie a kongresového centra. V Poľsku TMR vlastní a prevádzkuje horské stredisko Szczyrk Mountain Resort a  Legendiu - Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko). V rámci realitných projektov sa Skupina prevažne orientuje na rozvoj, budovanie a predaj apartmánov a komerčných priestorov a prenájom hotelov v rezortoch TMR.. Do konca finančného roka 2018 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR cca. 350 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../