Srdiečko opäť aj v lete

< späť

(Chopok - Juh – 7.júl 2020) Viac radosti na južnej strane Chopku. Po dvoch letách sa do Hotela Srdiečko opäť vrátili turisti. Vystriedali tak remeselníkov, ktorí počas uplynulých dvoch letných sezón starostlivo a so zmyslom pre detail zrekonštruovali interiér malebného hotela.

Hotel Srdiečko začal písať svoju históriu už v roku 1958, odkedy sa stal pravidelným útočiskom všetkých milovníkov hôr, prírody a v zime najmä lyžovačky. Hotel s výnimočnou atmosférou horskej chaty absolvoval počas uplynulých dvoch letných sezón omladzovaciu kúru, ktorá ešte viac zvýraznila jeho horský charakter. 
„Na rekonštrukcii sme si naozaj dali záležať a musím povedať, že dizajnéri i remeselníci odviedli kus dobrej práce. Zrekonštruovali sme izby, kúpeľne, úpravou prešla reštaurácia a tiež aj terasa hotela. A tak ako drevo a kameň spolu ladia v prírode, tak si myslím, že sa nám ich podarilo zladiť aj v našom Srdiečku,“ vysvetlila riaditeľka hotela Martina Jurošová. 

Do letnej sezóny si Hotel Srdiečko pripravil aj niekoľko ďalších noviniek. „Všetci ubytovaní hostia majú na každý deň pobytu lanovky na Chopok v cene, každý piatok budeme mať v hotelovom welness saunové rituály, v sobotu spestria ponuku horehronské špeciality, ktoré budeme pripravovať priamo na terase hotela,“ dopĺňa Jurošová. 
Hotel Srdiečko sa nachádza priamo v srdci Nízkych Tatier. Je výborným východiskovým bodom nielen na turistiku či výlety na Chopok, ale aj na spoznávanie celého Horehronia.

___________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní alebo si prenajíma a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, golfové rezorty, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách na Slovensku TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Grand Jasná, Hotel Tri Studničky, Chalets Jasná Collection, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso. V slovenských Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Noc na Lomnickom štíte. V Rakúsku Skupina vlastní a prevádzkuje alpské stredisko na ľadovci Mölltaler Gletscher a jej sesterské stredisko Ankogel Mallnitz. V Čechách tiež nepriamo vlastní minoritný podiel v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn. TMR si tiež prenajíma a prevádzkuje český lyžiarsky areál Ještěd, Golf & Ski Resort Ostravice a prenajíma si Kaskáda Golf Rezort Brno, kde zastrešuje prevádzku hotela, reštaurácie a kongresového centra. V Poľsku TMR vlastní a prevádzkuje horské stredisko Szczyrk Mountain Resort a  Legendiu - Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko). V rámci realitných projektov sa Skupina prevažne orientuje na rozvoj, budovanie a predaj apartmánov a komerčných priestorov a prenájom hotelov v rezortoch TMR. Do konca finančného roka 2019 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR cca. 400 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../