TMR zvoláva riadne valné zhromaždenie 2019

< späť

DEMÄNOVSKÁ DOLINA (15. marec 2019) – Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) zvoláva riadne valné zhromaždenie na 17. apríla 2019.

Predstavenstvo TMR zvoláva riadne valné zhromaždenie (RVZ) na 17. apríla 2019 v Holiday Village Tatralandia, Liptovský Mikuláš so začiatkom o 11. hodine. Súčasťou programu RVZ je prerokovanie správy predstavenstva spoločnosti o výsledkoch  podnikateľskej činnosti, stave majetku spoločnosti a finančnom hospodárení k 31.10.2018, obchodného plánu a finančného rozpočtu na finančný rok 2018/19, schválenie riadnej individuálnej účtovnej závierky, návrh na rozdelenie zisku dosiahnutého v uplynulom hospodárskom roku, správa dozornej rady, zmena stanov, voľba členov dozornej rady a schválenie audítora. Za minulý finančný rok končiaci sa 31.10.2018 dosiahlo TMR čistý zisk podľa individuálnej účtovnej závierky 7,573 mil. EUR.

Valného zhromaždenia sa môžu zúčastniť akcionári vlastniaci akcie TMR k rozhodnému dňu, t.j. k 14. aprílu 2019. Akcionári môžu okrem účasti na RVZ využiť možnosť predĺženého pobytu za zvýhodnené ceny v Holiday Village Tatralandia.

Viac informácií, vrátane jednotlivých bodov programu RVZ a príslušných dokumentov je k dispozícii na http://tmr.sk/pre-investorov/zakonne-zverejnenia/valne-zhromadenia/.

___________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu  vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horskú ubytovňu Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2017 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 300 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

Uplatnenie benefitov

Výhody akcionárskeho klubu

Akcie Benefity
25 6 vstupov
40 12 vstupov
80 25 vstupov
130 1 x sezónny lístok
250 2 x sezónny lístok
500 VIP viac info
750 VIP GOLD viac info
Viac info nájdete tu
./
../../../