GOLF

Tatry mountain resorts, a.s.

Golfový segment je najnovším segmentom TMR, v súlade so stratégiou rozširovania obchodnej činnosti Skupiny.

 

GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE

Golf & Ski Resort Ostravice otvoril verejnosti svoje brány prvýkrát v roku 2008. V ankete Golf Digest v rokoch 2009, 2010, 2011 získal prestížne ocenenie Najlepšie české ihrisko. Spolu s golfovým areálom vznikol aj osvetlený areál bežeckého lyžovania pre rekreantov a profesionálnych bežeckých lyžiarov. Golfové ihrisko s 18 jamkami je situované medzi dvoma najvyššími beskydskými horami Lysou horou a Smrkem na úpätí hory Žár v obci Ostravice v nadmorskej výške 400 m n.m. GREEN INN Hotel, umiestnený v srdci rezortu, disponuje 36 priestrannými izbami nadštandardnej výbavy, reštauráciou s kvalitnou regionálnou kuchyňou, wellness službami a poskytuje variabilné konferenčné priestory. Viac info na www.ostravice-golf.cz.
TMR si prenajíma a prevádzkuje rezort od novembra 2018 a zmluva o prenájme a manažovaní rezortu bola podpísaná na 20 rokov.

GOLF RESORT KASKÁDA

Luxusný rezort 9 km severne od Brna ponúka 27 jamkové majstrovské ihrisko, 6 jamkovú akadémiu a 300 metrový osvetlený driving range s krytým odpaliskom. Komplexné zázemie rezortu dopĺňa 4* hotel s 50 izbami a apartmánmi s kapacitou 120 lôžok, reštaurácia s terasou a výhľadom na ihrisko, kongresové centrum a wellness centrum. Viac na www.golfbrno.cz.
TMR manažuje rezort od januára 2019, pričom má v prenájme hotel a reštauráciu. Zmluva o prenájme bola podpísaná na 20 rokov.

 

Aktualizované dňa 07.05.2019