Investujte s TMR a vlastnite chatu na Liptove už v zime

Investujte s TMR a vlastnite chatu na Liptove už v zime
Investujte s TMR a vlastnite chatu na Liptove už v zime
Stiahnuť PDF

Noví majitelia hotelového komplexu Holiday Village Tatralandia (HVT) obklopení Západnými Tatrami s výhľadom na Chopok si vlastnícku idylku užijú v 11 tematických osadách s garantovanou návratnosťou investície. „Ako verejne obchodovateľná akciová spoločnosť už teraz TMR ponúka možnosť kúpy našich akcií s pravidelným výnosom vo forme dividend a s možnosťou uplatnenia si benefitov Akcionárskeho klubu. Tento realitný projekt je určený pre investovanie finančných prostriedkov, kde naša spoločnosť ponúka kompletnú starostlivosť vrátane garantovaného výnosu. Osobne to považujem za najlukratívnejšiu a zároveň za najracionálnejšiu investíciu,“ uviedol Bohuš Hlavatý, generálny riaditeľ TMR.

Štyri varianty kúpy predstavujú výhodné disponovanie chatky napríklad na celý rok s využitím na rekreačné účely alebo možnosť si chatku spravovať a vyťažovať TMR s garanciou 5% zhodnotenia počas leta, či po celý rok. Podrobne o variáciách kúpy na http://www.najlepsiainvesticia.sk/sk/projekty/projekt/hvt/varinaty-kupy. Podieľať sa na chode a rozmachu v Tatrách a na Liptove s najväčším lídrom v oblasti cestovného ruchu má mimoriadne výhody. Apartmánové domčeky HVT sú lákadlom pre investorov, nielen vďaka garantovanému výnosu, či spolupráci s top lídrom, ale najmä pre špičkovú lokalitu. Lukratívna poloha komplexu sa nachádza len 15 minút autom od najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Kúpou rekreačného objektu sa majiteľ stáva zároveň súčasťou najväčšieho celoročného akvaparku s unikátnym tropickým rajom, či špecifickej „suchej“ atrakcie – simulátora voľného pádu – Superfly Tatralandia. Zároveň sa stáva súčasťou jedného z najkrajších a najnavštevovanejších regiónov Slovenska.

Kúpou objektu podľa jednotlivých variant môže vlastník získať benefit pre seba a svojich blízkych, ktorý ho oprávňuje zadarmo využívať celoročné horské strediská – lanovky a akvapark vo vlastníctve TMR, a.s. Podrobne o benefitoch spojených s kúpou rekreačných domčekov hotelového komplexu Holiday Village Tatralandia na http://www.najlepsiainvesticia.sk/sk/projekty/projekt/hvt/benefity.
_________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlýn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský akvapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestuje do uvedených stredísk takmer 190 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.