Jediná kongresová sála s luxusným výhľadom

Jediná kongresová sála s luxusným výhľadom
Jediná kongresová sála s luxusným výhľadom
Stiahnuť PDF

Pre kongresovú turistiku na Liptove, kultúrne a činoherné predstavenia, či koncerty je výhodou práve ideálna poloha sály. Vďaka horskému prostrediu, získavajú odborné podujatia, či školenia v Nízkych Tatrách úplne odlišný charakter od tých mestských. Kapacita konferenčnej miestnosti za 1,2 milióna eur poskytuje veľkorysý komfort. S výškou 4,2 metra a rozmermi 26x12m, možnosťou členenia aj na 4 menšie časti, umožňuje usporiadať aj akcie väčšieho rozsahu. Koncept tvorcov bol orientovaný k návratu k prírode. Charakter kongresovej miestnosti vystihuje použitý materiál – drevo. Z 80% je miestnosť presklená a jej harmonizujúce podnetné prostredie dotvára aj jedinečný panoramatický výhľad. Miestnosť disponuje vyhrievaným átriom, odkiaľ je možnosť dostať sa až na strechu, kde sa bude podávať coffee break, resp. budú ležadlá, či prenosný barový pult. Miestnosť disponuje piatimi plátnami, piatimi dataprojektormi, stropnými reproduktormi s ovládaním zvuku, streamovanie cez kamery, LED osvetlenia a svietidlá, s možnosťou stmievania a zatemnenia.

Ponuku priestorov s veľkou variabilitou sedenia, profesionálne skúsenosti s organizovaním akcií veľkého charakteru ocenia aj tí najnáročnejší šéfovia alebo manažéri teambuildingov. Ideálna konferenčná lokalita s modernou projekciou kongresového centra spĺňa najvyššie požiadavky klientov. „Jasná je v rámci Slovenska ideálne centrálne lokalizovaná a konferenčné centrum tejto veľkosti tu chýbalo, zaplnili sme dieru na trhu. Firemné podujatia sa väčšinou spájajú s nudnými tmavými miestnosťami v mestách. Tento stereotyp prekonáva nové konferenčné centrum a ponúka tak príjemnú alternatívu v náručí prírody s množstvom denného svetla. Upozorňujeme však, že len tí najlepší spíkri budú vedieť odolať neopakovateľným výhľadom na Chopok. Pre tých menej odvážnych je k dispozícii kompletné zatemnenie sály,“ uviedol Cluster General Manager hotelov Tatry Mountain Resorts, Peter Bednarčík.

Pre prvých 20 objednávateľov do 15. septembra 2013 je pripravená akcia, v ktorej môžu otestovať nové priestory s top technickým a multimediálnym vybavením úplne zadarmo. Viac info na event@tmr.sk alebo na 0911 698 801.

Kongresy a konferencie sú odteraz oveľa atraktívnejšie. Okrem nádherného prostredia Nízkych Tatier ponúka Wellness Hotel Grand**** Jasná prvotriedne služby, veľkú lôžkovú kapacitu, vysokú kulinársku úroveň. Dostatočný oddych poskytuje aj Wellness&Spa, či zábava v neďalekom hudobnom klube Happy End s kapacitou viac ako tisíc ľudí. Viac na http://www.grandjasna.sk/.

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.