Jesenná konferencia v Grandhoteli Praha predstaví najúspešnejšie ženy v biznise

Jesenná konferencia v Grandhoteli Praha predstaví najúspešnejšie ženy v biznise
Jesenná konferencia v Grandhoteli Praha predstaví najúspešnejšie ženy v biznise
Stiahnuť PDF

V Tatrách sa na jednom mieste zídu najvplyvnejšie slovenské podnikateľky, ktoré sa v slovenskom biznise oplatí sledovať. Takmer 100 úspešných prominentných dám z oblastí bankovníctva, poisťovníctva, zdravotníctva, manažérky z priemyselných podnikov, telekomu, maloobchodu či služieb, si v Tatrách užijú dvojdňový program aj za účasti niektorých známych osobností. „Forbes dlhodobo podporuje ženy v biznise, pretože chceme, aby sa ich do podnikania pustilo ešte viac. Predstavujú jeden z najväčších potenciálov, ktoré na Slovensku máme. Sme radi, že ich budeme môcť opäť oceniť a diskutovať s nimi, tento krát na výnimočnom mieste vo Vysokých Tatrách,“ uviedol šéfredaktor Forbes Slovensko, Juraj Porubský.

Po šiesty krát za sebou je ženskou jednotkou vo finančnom svete zástupkyňa generálneho riaditeľa VUB banky Elena Kohútiková, ktorej bude v Grandhoteli Praha odovzdané ocenenie Forbes Top žena 2017. V panelových diskusiách sa v jednotlivých blokoch predstavia hostia – Maria Starovicz, Soňa Hanková, Zuzana Šimeková, Miroslava Rusnoková, Bibiana Zdutová a Ladislav Zdút, Šimon Šicko a Lucia Šicková, šperkárka Petra Toth, fotografka Mária Švarbová a slovenská fitneska Zora Czoborová.    

„To, že sa v Tatrách vytvorila tradícia konania konferencií a zaujímavých podujatí je už našťastie realitou. Na čo sme však hrdí je fakt, že sa Tatry stávajú hostiteľom významných eventov, zvučných mien a partnerov. Je to výsledok dlhodobej a intenzívnej práce všetkých ľudí v hotelovom biznise. Naša snaha prinášať európsky štandard v hospitality segmente vyvrcholila jednoznačne aj renováciou tatranskej legendy – Grandhotela Praha v Tatranskej Lomnici. Je nám veľkou cťou hostiť také významné podujatie, akým je aj tento spoločenský event. Tešíme sa na moment, kedy noblesa a jedinečná atmosféra Grandhotela Praha umocnia silu večera plného inšpiratívnych dám, ktoré hýbu slovenským biznisom,“ doplnila Katarína Lukáčová, riaditeľka obchodu a marketingu hotelov Tatry mountain resorts, a.s. 

Atraktívny historický Grandhotel Praha**** zaujme najmä vynikajúcou polohou v centre Tatranskej Lomnice na úpätí Lomnického štítu, ale aj svojou prepychovou tatranskou históriou a skvelou gastronómiou. Hotel v secesnom štýle so 106 izbami a 17 apartmánmi je predurčený nielen na oddych v prekrásnej prírode Vysokých Tatier, ale aj na konanie významných podujatí, slávností, svadieb, rodinných udalostí alebo odborných konferencií. Novo rekonštruované izby a apartmány v štýle Classic ponúkajú dokonalý komfort so sviežim novým dizajnom ako aj službami jedinečného wellness centra Grand Mountain Spa s konceptom tatranského kúpeľníctva. Bližšie informácie na www.ghpraha.sk


__________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horskú ubytovňu  Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2016 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR 230 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.