Live cooking show aká tu ešte nebola

Live cooking show aká tu ešte nebola
Live cooking show aká tu ešte nebola
Stiahnuť PDF

Zážitky sa začali excelentným päťchodovým menu. Obdivuhodné kuchárske umenie, ktoré miestami pripomínalo čarovanie si vychutnávalo 60 účastníkov. „Táto show je v inom duchu ako po minulé roky, atmosféra je komornejšia, program je veľmi interaktívny a zábavný. Hostia zažívajú prekvapenia, sú zapájaní do procesu výroby, zoznamujú sa s postupmi, ktoré používajú špičkoví kuchári, majú školu varenia a práve to je pre milovníkov dobrého jedla veľmi inšpirujúce,“ uviedla riaditeľka hotela Tri Studničky Iveta Chovanová.

Tím kuchárov pracoval na takmer štvorhodinovom večernom programe už od skorých ranných hodín. „Kuchár do varenia dáva svoju lásku a trpezlivosť,“ povedal Peter Ďurčo. „Live show je špecifická svojou bezprostrednosťou a originalitou. Menu bolo vyskladané jarne, hostia si pochutnávali napríklad na prepeličke plnenej žihľavou so smržovou omáčkou s hráškovým pyré. Výrazne aromatické smrže boli nazbierané až v Prešove, pretože u nás na Liptove nerastú,“ dopĺňal kolegu šéfkuchár Roman Kováč.

Príjemnú náladu účastníkov live show vylepšovala celý večer živá hudba IL DUETTO, losovanie tomboly, či degustácia vín, ktoré sa podávali na kráľovskej svadbe v Anglicku, alebo ochutnávanie ručne robených praliniek a domácich syrov.

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.