Na desivej noci Noče Misterio v Tatralandii ožijú strašidlá

Na desivej noci Noče Misterio v Tatralandii ožijú strašidlá
Na desivej noci Noče Misterio v Tatralandii ožijú strašidlá
Stiahnuť PDF

Aquapark Tatralandia už od septembra obývajú kostlivci, ktorí prišli na mexickú svadbu seňority Conchity a seňora Pedra Muerta. Podrobne TU. Počas sobotnej noci ožije unikátna inštalácia halloweenskych dekorácií výtvarníka Jaroslava Čecha a budú sa diať nevydané veci. Už pri príchode vtiahne návštevníkov do deja príbehu svadobná agentka, ktorá zisťuje, z akej strany rodiny prišli svadobčania, či sú mŕtvi alebo živí. Ku komicko-strašidelnému personálu hysterickej agentky sa pripojí zombie poslíček aj mŕtva chyžná. Predstavenie s divadelnými prvkami pokračuje ďalej po prestrojení sa návštevníkov do plaviek. Zo šatní k bazénom sa dostanú hostia cez svadobné prizdobenie a uvítací „krvavý“ welcome drink. Zásnuby Conchity a Pedra sa budú niesť štýlovo – v bazénoch a poriadne hlasno. Úvodný program odštartuje bubnová šou v podaní svadobnej kapely Campana Batucada. Prítomní svadobčania zažijú netradičné požiadanie o ruku, zúčastnia sa výberu šiat pre nevestu, ocitnú sa na módnej prehliadke v bazéne, do svadobného tanca sa zamieša pradedo Wikipedio a tak bude mať mŕtva nevesta plné ruky práce. Samotná svadba s neobyčajným obradom vyvrcholí milosrdnou smrťou, ktorá uzavrie netypický obrad a hostia budú pozvaní k svadobnej hostine a odovzdávaniu darov. Okrem hereckých výstupov si deti užijú kreatívne dielne pod vedením animátorov a takisto aj školu tanca. Tajomnú atmosféru nočnej Tatralandie dotvoria nasvietené halloweenske dekorácie a efektmi sa nebude šetriť ani v desivej veži.

Strašidelný výlet je ideálny pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých fanúšikov nočného kúpania, ktorí si práve doprajú predĺžený víkend na Liptove. Okrem súťaží a kreatívnych dielní sa budú počas Noče Misterio podávať tematické špeciality v Paradiso restaurant, núdza nebude ani o zábavu pri letných tropických horúčavách v časti Tropical Paradise. Malí aj veľkí zažijú poriadny adrenalín na toboganoch a hawaiských surfovacích vlnách, či oddych v bazénoch s termálnou vodou alebo v Keltskom saunovom svete. Bližšie k podujatiu aj TU.


__________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horský hotel Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2015 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 206 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.