Na jeden multiskipas tatranská lyžovačka aj oddych v aquaparkoch

Na jeden multiskipas tatranská lyžovačka aj oddych v aquaparkoch
Na jeden multiskipas tatranská lyžovačka aj oddych v aquaparkoch
Stiahnuť PDF

„Skvalitnenie a rozšírenie ponúkaných služieb, zlepšenie komfortu našich hostí a podpora domácich ubytovateľov je heslom tohtoročnej tatranskej zimy. Lyžiari, ktorí prichádzajú do Tatier na viacdňové pobyty si môžu okrem perfektnej lyžovačky na kvalitne upravených tatranských svahoch užiť aj jednu novinku. V prípade, že im nepraje počasie, majú potrebu si oddýchnuť a vyhriať sa v termálnych vodách, môžu vymeniť svoj nevylyžovaný a nevyužitý lyžiarsky deň vo Vysokých alebo Nízkych Tatrách za kúpanie sa v aquaparkoch. Ponuka platí pri viacdňových pobytoch so skipasmi, ktoré si dovolenkár rezervuje či už prostredníctvom rezervačného systému TMRhotels alebo priamo u svojho ubytovateľa. V prípade, že klient viacdňový skipas ešte nemá, ubytovateľ mu vystaví Gopass kartu, teda osobný personifikovaný skipas. Keď sa návštevník Tatier napríklad rozhodne, že pri 7-dňovom pobyte nevylyžuje z rôznych dôvodov 6 dní, ale iba 5 zo svojho lístka, v ten deň, keď nepôjde na svah lyžovať, môže využiť možnosť relaxu v aquaparkoch,“ uviedol Michal Beňo, obchodný riaditeľ pre produkt Gopass z TMR.  

Na využitie tejto možnosti je potrebné mať buď cez e-shop www.gopass.sk alebo cez svojho ubytovateľa v Tatrách zakúpený viacdňový skipas (Gopass), ktorý je kľúčom na lyžiarsky svah a zároveň aj kľúč k bránam aquaparku. Dovolenkári, ktorí trávia v Nízkych Tatrách dovolenku s viacdňovým skipasom si nevylyžované dni môžu zameniť za oddych v Aquaparku Tatralandia a v aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Návštevníci z Vysokých Tatier majú možnosť zameniť si pri 2-6 dňovom skipase svoj nevylyžovaný deň v Aquacity Poprad, v Aquaparku Tatralandia alebo v Gino Paradise Bešeňová. Multifunkčná Gopass karta je osobným skipassom a vernostnou kartou zároveň, ktorá klientovi umožňuje ísť na svah lyžovať hneď po vystúpení z auta a nečakať na skipas v rade na pokladniciach. Pravidelným dobíjaním a používaním sa majiteľovi pripíšu na jeho Gopass účet body, ktoré môže následne vymeniť za služby a produkty v strediskách TMR. Viac na www.gopass.sk 
__________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.