Narodeniny oslávi na snehu
Narodeniny oslávi na snehu
Stiahnuť PDF

Areál Tatralandie sa 5.- 6. júla zmení na vychytenú letnú party. Bohatý animačný program s keltským mini klubom, amazonskou mini fiestou pre deti, tanečnou a penovou šou, či surfovaním v plaveckom bazéne a hľadaním pokladu, sú zlomkom z toho, čo čaká návštevníkov liptovského aquaparku. Výhercovia hlavných cien získajú v dvojdňových súťažiach celosezónne vstupy. Nielen žúr so skupinou Polemic, chladené osviežujúce narodeninové drinky a darčeky, budú oslavou vstupu do druhého desaťročia, ale najmä obrovská narodeninová torta pre malých aj veľkých maškrtníkov. Práve tým sa rozdá takmer 30 kilogramov sladkého pokušenia. Nuda v bazénoch sa tento víkend nekoná. Nepretržitú zábavu rozprúdi tím tanečníc, ktoré spolu s animátormi naučia všetkých tanec tohto leta – Tatralandia dance 2014. Leto v Tatralandii – to je 300 atrakcií, 14 bazénov, 26 toboganov, stálosť tropického počasia vďaka krytej tropickej hale, thalassoterapia – liečba morom, wellness centrum, FunPark, nová reštaurácia Medrano, 5 športových obchodov a vstupy do aquaparku pre deti do 140 cm len za 1 euro. Podrobný program oslavy narodením – Birthday Latino Fiesta TU.

Chodník slávy, ktorý je posiaty menami známych ľudí a šoubiznisových celebrít dovedie návštevníkov zo sveta vodného relaxu ku bránam zábavy. Vyzbrojiť sa na lov medzi divé šelmy začína v Safari shope. Nadšenci atrakcií môžu nasadnúť každú polhodinu na safari vláčik, ktorý ich prevezie okružnou jazdou po FunParku. V mini ZOO zas majú možnosť stretnúť austrálsku kenguru a lamy alebo vziať odvahu, nastúpiť na Gold Splash a padať z výšky 8,5 m voľným pádom v banskom vozíku. Loďky, kolotoče, nafukovacie hrady a šlapacie motokáry s prekážkou sú ideálnou voľbou pre menšie deti. Bližšie k cenám, výhodným vstupom TU. Novinkou v Tatralandii je štýlová reštaurácia Medrano, ktorej strecha pripomína plachty výletnej lode a je z nej prekrásny výhľad na okolie. Vďaka „potulnému“ komfortnejšiemu spôsobu predaja suvenírov na bicykli, si svoje spomienkové predmety, budú môcť návštevníci odniesť doslova z deky. 

Prázdniny sú v plnom prúde a dovolenka na Liptove ponúka zažiť netradičné leto. …Vyviesť sa lanovkami na Chopok a odtiaľ obdivovať nekonečné výhľady a krásy Nízkych Tatier alebo sa osviežiť a vysaunovať v Keltskom saunovom svete a užiť si tropickú atmosféru Tatralandie…
______________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.