Online skipas stlačí ceny dole
Online skipas stlačí ceny dole
Stiahnuť PDF

GOPASS karta je čipová personifikovaná karta, ktorá slúži aj ako osobný skipas. Lyžiari nemusia čakať v dlhých radách pri pokladniciach, ale svoju GOPASS kartu si aktivujú bezhotovostným spôsobom kedykoľvek, dokonca aj pred samotným príchodom na svah. Nákup online skipasu cez www.gopass.sk netrvá viac ako 3 minúty. Pre potreby registrácie je nutné vyplniť kontaktné údaje vo formulári internetového obchodu a vykonať online platobnú transakciu. „Pre našich lyžiarov sa snažíme zatraktívniť tento rok skipasy aj výhodnou cenovou politikou. Nákup skipasov cez internet odbremení lyžiarov, ušetrí im čas v radoch na pokladniciach a navyše za každé jedno utratené euro v strediskách sa im pripíšu na gopass kartu body. Tie potom môžu výhodne vymeniť za služby v gastro prevádzkach, v trendových športových obchodoch alebo utratiť v hotelových službách, na výletoch lanovkami, či v liptovskom akvaparku Tatralandia,“ vysvetlil online schému nákupov brand manager loyality programu Gopass, Vladimír Šarafín. 

Gopass garantuje trvalo znížené ceny. Pre lyžiarov sa každým jedným prelyžovaným dňom v horských strediskách zníži cena skipasu nasledujúceho dňa. „Cena jednodňového lístka na pokladni v Jasnej je počas top sezóny (obdobie od 22.12.2013-11.1.2014) 37 eur. Nákupom cez e-shop www.gopass.sk sa cena lístka zníži o 2 eurá a lyžiar tak zaplatí za svoj online skipas 35 eur. Cena jednodňového lístka s Gopass kartou sa ďalšími dňami zníži nasledovne: štvrtý až šiesty deň na 31 eur, siedmy a každý ďalší deň na 26 eur,“ uzavrel Michal Beňo, obchodný riaditeľ horských stredísk, akvaparku a zákazníckeko programu Gopass. 

Lyžiari, ktorí si kúpia viacdňové online skipasy ušetria výraznejšie viac ako lyžiari, ktorí uprednostnia nakupovanie jednodňových lístkov. Bezstarostný nákup online skipasov a produktov od Spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. bude sprístupnený od 1. novembra 2013 na www.gopass.sk. Bližšie k cenovej ponuke aj na http://www.jasna.sk/cenniky/cennik- skipasov-zima-20132014/ a http://www.vt.sk/cenniky/cennik-skipasov-zima-201314/.  

Internetový obchod GOPASS.sk je klientsky program, ktorý umožňuje pohodlné nakupovanie skipasov, vstupeniek do akvaparku, lekcií v lyžiarskej škole, lyžiarskej výstroje, produktov lyžiarskej požičovne, hotelových a pobytových balíkov v strediskách Jasná Nízke Tatry, Vysoké Tatry a v akvaparku Tatralandia. 

Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.