Šikovná sezónka bude opäť v predaji, lyžiar s ňou ušetrí až 151 eur

Šikovná sezónka bude opäť v predaji, lyžiar s ňou ušetrí až 151 eur
Šikovná sezónka bude opäť v predaji, lyžiar s ňou ušetrí až 151 eur
Stiahnuť PDF

„Ak si lyžiar kúpi Šikovnú sezónku v predpredaji cez www.gopass.sk za 249 eur v termíne od 16. septembra do 31. októbra, ušetrí na tatranskej lyžovačke oproti cenníkovej cene na celosezónnom skipase až 151 eur a hlavne má neobmedzené možnosti lyžovania v Nízkych a vo Vysokých Tatrách. Lyžiari majú práve teraz na začiatku jesene možnosť výhodne si zakúpiť v predpredaji Šikovnú sezónku a ušetriť na svojej lyžovačke. Pre porovnanie: Ak si dospelá osoba kúpi napríklad 6-dňový skipas do Vysokých Tatier zaplatí zaň v hlavnej sezóne 174 eur, v Nízkych Tatrách 199 eur. So Šikovnou sezónkou sa lyžuje neobmedzene, bez prerušenia a teda maximálne výhodne počas obdobia Prvého snehu, Hlavnej sezóny aj Jarnej lyžovačky za bezkonkurenčnú cenu 249 eur“, vysvetlil cenovú politiku lyžiarskych stredísk Michal Beňo, obchodný riaditeľ z Tatry mountain resorts, a.s (TMR).
16. september je dňom, kedy si klient/dospelý môže zakúpiť Šikovnú sezónku v druhej vlne cez e-shop www.gopass.sk za 249 eur. Pre kategóriu junior/študent/senior platí online predaj Šikovnej sezónky za 199 eur, pre deti bude Šikovná sezónka na celé obdobie lyžiarskej sezóny za 174 eur. Posledný deň pre nákup Šikovnej sezónky cez e-shop www.gopass.sk je 31. október 2015. Šikovnú sezónku si užívatelia GOPASSu nastavia podľa vlastných predstáv. Okrem neobmedzeného lyžovania si registrovaní užívatelia GOPASSu môžu vybrať aj neobmedzený relax v aquaparkoch Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová za špeciálnu doplatkovú cenu a rovnako aj možnosť večerného lyžovania v strediskách. 
Spoločnosť TMR predstavila už v apríli produkt s názvom Šikovná sezónka. V septembri spúšťa druhú a zároveň poslednú vlnu predpredaja celosezónneho skipasu – Šikovná sezónka pre zimnú sezónu 2015/16. Bližšie informácie aj na webe Jasnej TU, Vysokých Tatier TU a Tatralandie TU.
__________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko). TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2014 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 200 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.