TMR prevzalo prevádzku tatranského Hotela Kukučka****

TMR prevzalo prevádzku tatranského Hotela Kukučka****
TMR prevzalo prevádzku tatranského Hotela Kukučka****
Stiahnuť PDF

TMR po novom vyťažuje 45 ubytovacích jednotiek v hoteli a rezidenciách Kukučka pre súkromných majiteľov, prevažne izby v úrovni LUX a apartmány. TMR vyťažuje spolu v apartmánovom Hoteli Kukučka**** 170 lôžok a prevádzkuje aj reštauračné zariadenie. „Riadenie Hotela Kukučka zo strany obchodu a marketingu je pokračovaním našej stratégie optimálne využiť všetky ubytovacie kapacity, ktoré ponúkajú ski-in ski-out služby pri našich zjazdovkách. Vyťažovanie týchto apartmánov s využitím našich doterajších skúseností by malo priniesť ešte úspešnejší business model pre samotných majiteľov apartmánov. Veríme, že synergický efekt TMR hotelov prinesie pozitíva nielen majiteľom, ale aj klientom, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie priamo na svahu“,  uviedol Bohuš Hlavatý, CEO TMR. 

Hotel Kukučka****  s vynikajúcou polohou pod Lomnickým štítom sa nachádza neďaleko zjazdoviek v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica. Len pár metrov od hotela sú prístupné turistické chodníky, lanovky a reštaurácia Humno Music Pub. Celý hotelový komplex je rozdelený do 4 budov. V hlavnej budove sa nachádzajú dvojlôžkové izby a apartmány, v rezidenciách sú hosťom dostupné jedno a dvojspálňové apartmány. Rozsiahle hotelové služby uspokoja aj individuálne potreby náročného klienta, ale potešia aj rodiny s deťmi. Štandardnými službami sú room service, laundry service – pranie, žehlenie, WiFi pripojenie, požičovňa bicyklov, lyžiareň, meeting room, detský kútik, wellness centrum so saunami, vírivkou a finess centrom, súkromné parkovisko, domáca tlač a i.  Hotel víta svojich hostí od roku 2011.  Podrobnejšie informácie o pobytoch v Hoteli Kukučka**** na hotelkukucka.sk


__________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horský hotel Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2015 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 206 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.