Tučná jeseň v balíkoch
Tučná jeseň v balíkoch
Stiahnuť PDF

Atraktívne pobytové balíky sú celoročným produktom, ktorý si dovolenkár vyskladá podľa svojich pocitov a možností. Babie leto vo Vysokých Tatrách ešte stále láka na výlety a vysokohorské túry. Spoznať Tatry peši, na bicykli, či lanovkou a objavovať tak krásy tatranských štítov a plies môžu dovolenkári s balíkom „Hory aktivíthttp://www.ghpraha.sk/sk/aktualne-baliky/letne-baliky/217-balik-hory-aktivit. Ak niekto túži po netradičných aktivitách a zážitkoch v nadzemských výškach a chce spoznávať okolitý svet z oblakov, pobytový balík „Tatry na dlanihttp://www.grandhotel.sk/sk/aktualne-baliky/letne-baliky/213-balik-tatry-na-dlani nadchne aj tých najnáročnejších. Tropický raj s 30 stupňovými plusovými teplotami v objatí tropických paliem z Floridy je možný aj v jeseni, dokonca pod vrcholkami najvyšších slovenských hôr. Akvapark Tatralandia s balíkom „Aqua&Fun http://www.tatralandiavillage.sk/home/special-offers/summer-packages/package-aqua-fun/, spestrí dovolenku a povýši ju na nezabudnuteľný zážitok. Dopriať si oddych od povinností a užiť si posledné lúče a dotyky jesenného slnka v horskej oáze pod majestátnym Chopkom môže byť zaujímavé pre toho, kto sa chce hýčkať a rozmaznávať priamo z vonkajšej horskej pláže. S balíkom „ZEN wellnesshttp://tristudnicky.sk/sk/aktualne-baliky/letne-baliky/184-balik-zen-wellness bude pobyt v Nízkych Tatrách spojený nielen s turistikou, ale aj s aktívnym relaxom.

Zima sa nezadržateľne blíži a horské strediská sa na ňu dôkladne pripravujú. Do otvorenia zimnej sezóny je ešte pár mesiacov, ale už teraz sa všetci lyžovania chtiví dovolenkári môžu tešiť na pobytové balíky so zvýhodnenou cenou za skipas, pri nákupe cez internet. Viac informácií na www.gopass.sk a www.gotatry.sk.
___________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlýn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský akvapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.