V Bešeňovej sa stretnú majstri v príprave prírodných peelingov z celej republiky

V Bešeňovej sa stretnú majstri v príprave prírodných peelingov z celej republiky
V Bešeňovej sa stretnú majstri v príprave prírodných peelingov z celej republiky
Stiahnuť PDF

“V Bešeňovej privítame túto originálnu a kreatívnu súťaž už po druhý krát. Omladzujúce a regeneračné procedúry, ktoré sú jej súčasťou, budú atraktívnym spestrením pre všetkých návštevníkov a milovníkov moderného wellness.  Čo je dôležité a motivujúce zároveň, najlepší z najlepších postúpi z Bešeňovej priamo na majstrovstvá sveta Sauna Herbal Cup 2019,“ uviedol Peter Kolenčík, zástupca prevádzkového riaditeľa vodného parku Bešeňová.

Medzinárodná profesionálna porota bude  prísnym okom hodnotiť vizáž peelingu, použité  prírodné  ingrediencie, profesionalitu a kreativitu prevedenia procedúry priamo v saune a mnoho iných kritérií – vrátane prezentácie a sprievodného slova k peelingu, vírenia pary a distribúcie horúceho vzduchu, starostlivosti o klientov. Súťažiaci budú v prvej časti pripravovať a vystavovať svoje peelingy pre porotcov, ale aj pre návštevníkov. Vizáž, konzistenciu a chuť peelingov ohodnotí špeciálny člen poroty – televízny šéfkuchár a špecialista na modernú gastronómiu Ivan Rusina. V druhej časti bude prebiehať samotná realizáciu peelingových procedúr v parnej saune. Vyskúšať si peeling na vlastnej koži budú môcť aj návštevníci saunového sveta počas konania súťaže.

Návštevníci budú mať možnosť  nielen zažiť profesionálne procedúry  v podaní saunamastrov, ale taktiež sa zapojiť do hlasovania. Cenu diváka získa ten zo súťažiacich, ktorého vizuálna stránka peelingu bude pre návštevníkov najatraktívnejšia. Peelingy budú vystavené počas celého víkendu v priestoroch wellness & spa. Počas súťažnej soboty je pre klientov pripravený bohatý sprievodný program v saunovom dóme, kde svoje saunové umenie predvedú špeciálni hostia z popredných wellness centier zo Slovinska. Súčasťou ponuky budú aj workshopy a stánky s wellness produktami.

Milovníci welness, ktorí sa do Bešeňovej v čase súťaže nechystajú, môžu využiť ďalšiu zaujímavú ponuku. Zvýhodnené vstupy  do dvoch najväčších liptovských aquaparkov – do Bešeňovej a do Tatralandie – sú v predpredaji cez GOPASS s 50% zľavou ešte do 9.marca. Uvedené vstupy je možné využiť do konca júna 2019.

__________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu  vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horskú ubytovňu Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2017 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 300 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.