Zbaľte lyže a priateľov, ľadovec Mölltaler Gletcher pozýva na jesennú lyžovačku so skipasmi za špeciálnu cenu 22.-EUR

Zbaľte lyže a priateľov, ľadovec Mölltaler Gletcher pozýva na jesennú lyžovačku so skipasmi za špeciálnu cenu 22.-EUR
Zbaľte lyže a priateľov, ľadovec Mölltaler Gletcher pozýva na jesennú lyžovačku so skipasmi za špeciálnu cenu 22.-EUR
Stiahnuť PDF

Prvé prípravy na novú sezónu začali na ľadovci už v septembri.  Priaznivá zmena počasia z posledných dní, ktorá okrem ochladenia priniesla aj dlhoočakávané sneženie, všetko urýchlila. „Od stredy pracuje technické zasnežovanie na plné obrátky, chceme vytvoriť perfektné  podmienky a pripraviť zjazdovky na skvelú lyžovačku. Dúfame, že počasie nám bude priať a pridá sa aj prírodným snehom,“ uviedol riaditeľ strediska Stefan Klotz. Otvorenie zjazdoviek pripravujú na ľadovci vo štvrtok 14. októbra 2021. Okrem toho pripravuje stredisko na 28. októbra aj slávnostný opening spojený s atraktívnym sprievodným programom.

Alpské stredisko Mölltaler Gletscher sa nachádza sa v pohorí Hohe Tauern a jeho najvyšší bod je v nadmorskej výške 3122m n.m. Vďaka kvalitným podmienkam je Mölltal obľúbeným miestom prípravy lyžiarskych reprezentácií z celej Európy. Jeho dôležitým benefitom je fakt, že lyžovačku ponúka aj v čase, kedy ostatné strediská na Slovensku, v Českej republike, Poľsku alebo Rakúsku sezónu už dávno skončili alebo ešte ani nezačali.

Najvýhodnejší spôsob, ako si užiť lyžovačku v stredisku Mölltaler Gletscher, predstavuje sezónny skipas Šikovná sezónka PREMIUM, ktorý je aktuálne v predpredaji do 30. novembra za najvýhodnejšiu cenu 499.- EUR. Po skončení predpredaja bude od 1. decembra sezónka k dispozícii už iba za plnú cenu 520.- EUR. Lyžiari, ktorí nemajú sezónku, môžu na úvod sezóny využiť špeciálnu limitovanú ponuku denných skipasov s 50% zľavou za aktuálnu cenu 22.-EUR, ktoré budú k dispozícii iba online na www.gopass.travel 

Šikovná sezónka PREMIUM okrem lyžovačky v stredisku Mölltaler Gletscher a v sesterskom stredisku Ankogel umožňuje lyžovačku až do konca zimnej sezóny 2021/22* aj v najlepších strediskách na Slovensku (Jasná, Vysoké Tatry), v Českej republike (Špindlerův Mlýn) a v Poľsku (Szczyrk). Novinkou, ktorá rozšírila ponuku v tejto sezóne je rakúske stredisko Muttereralm Innsbruck a rovnako premiérovo aj české stredisko Ski Ještěd. Šikovná sezónka PREMIUM prináša svojim držiteľom zároveň 15% zľavu v gastro zariadeniach Bergrestaurant Eissee a Sonnblick Bar.

Vždy aktuálne informácie zo strediska Mölltaler Gletscher sú k dispozícii na webe https://www.moelltaler-gletscher.at/ a na sociálnych sieťach Instagram @molltalergletscher a Facebook @moelltaler.gletscher