ČAROVNÁ ZIMA V TMR HOTELS ZAČÍNA

ČAROVNÁ ZIMA V TMR HOTELS ZAČÍNA
ČAROVNÁ ZIMA V TMR HOTELS ZAČÍNA

Vďaka uvoľneniu preventívnych opatrení môžu hotelové prevádzky v Jasnej, vo Vysokých Tatrách aj vo vodných parkoch na Liptove od soboty opäť privítať svojich hostí. „Je to dobrá správa pre všetkých, ktorí si chcú užiť tradičné zimné pobyty na Slovensku spojené s lyžovačkou alebo aj relaxom vo vodných parkoch. Klienti na tento moment dlho čakali, čoho dôkazom je aj rozbeh rezervácií. Zásluhu na tom má určite aj špeciálna 25% zľava pre nové rezervácie vytvorené do 17.1.2022 pre pobyty s termínom nástupu od 25.12.2021 do 17.6.2022.  Veríme, že sezóna bude pokračovať aj po 9. januári, pretože zimné pobyty s nastaveným režimom opatrení predstavujú minimálne riziká – hovoríme nielen o kontrole režimu OP (očkovaní, po prekonaní ochorenia COVID) ale aj o nevyhnutnosti preukázať sa negatívnym testom pri nástupe do ubytovania,“ uviedol obchodný manažér TMR Matej Hulej.

„V hoteloch už dolaďujeme posledné detaily, izby sú upratané, dezinfikované a na otvorenie pripravujeme všetky hotelové priestory vrátane wellness a reštaurácií. Chceme dopriať ľuďom tie najkrajšie zážitky, aby si oddýchli, zrelaxovali a užili si chvíle s rodinou a priateľmi na tých najkrajších miestach,“ doplnil Marián Polák, riaditeľ hospitality v horskom stredisku Jasná. 

„V hoteloch sme už pripravili vianočnú výzdobu, ten najväčší vianočný stromček má výšku 8 metrov a hostia ho nájdu v hale Grandhotela Praha v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách,“ prezradil Piotr Latka, šéf hospitality v horskom stredisku Vysoké Tatry.

Grandhotel Praha v Tatranskej Lomnici privíta hostí po rekonštrukcii lobby baru vo vynovenom a krajšom prostredí, milovníci relaxu a kvalitných služieb sa môžu tešiť aj na nový bar vo wellness, na Silvestra poteší skvelý gastronomický zážitok.

Klienti Grandhotela Starý Smokovec sa môžu tešiť nielen na štýlové ubytovanie a prvotriedny servis, ale aj na obojsmerný lístok na lanovku na Hrebienok v cene ubytovania či maličkosti ako je shuttle bus pre lyžiarov do Tatranskej Lomnice.

Hotel FIS na Štrbskom Plese poteší nielen možnosťou štýlového ubytovania v srdci najvyššie položenej tatranskej osady a skvelou kuchyňou, ale ako domov najvyššie položenej včelnice na Slovensku predstaví aj nové produkty vlastnej medovej kozmetiky.

Novinkou v ponuke nízkotatranských hotelov je Hotel SKI Záhradky priamo pri zjazdovke. Zaujme aj nový koncept ubytovania na vrchole Chopku, ktorý s názvom Noc na Chopku prináša okrem výnimočných zážitkov aj certifikát o prenocovaní v oblakoch.

Zaujímavým benefitom pre hostí ubytovaných v Holiday Village Tatralandia bude okrem možnosti využiť bazény a wellness v Tatralandii určite aj vonkajšia ľadová plocha v bezprostrednej blízkosti chatiek. Hotel Galéria Thermal Bešeňová pripravuje privátne bazény a nové apartmány so súkromnými vírivkami. Ubytovaní hostia budú môcť od 27. decembra navyše využiť služby skibusu, ktorý ich odvezie až k lanovkám v lyžiarskom stredisku Jasná.

Všetky detaily ponuky hotelovej siete TMR spolu so zoznamom preventívnych opatrení nájde verejnosť na webe tmrhotels.com.