Cez webkamery v Tatrách k reálnym zážitkom

Cez webkamery v Tatrách k reálnym zážitkom
Cez webkamery v Tatrách k reálnym zážitkom
Stiahnuť PDF

Ako je práve teraz vo Vysokých Tatrách umožňuje LIVE prenos zo stredísk Tatranská Lomnica (Lomnický štít, Lomnické sedlo, Skalnaté pleso, údolná stanica lanovky v Tatranskej Lomnici, Tatranská Lomnica Štart, Maxiland a Aprés-ski), zo strediska Hrebienok alebo zo strediska Štrbské Pleso, kde si majú možnosť lyžiari, ale aj peší návštevníci pozrieť nonstop záznam zo svahu Interski a Solisko.

V stredisku Vysoké Tatry – Štrbské Pleso je 110 cm snehu a podmienky na lyžovanie veľmi dobré. Pravidelne upravované zjazdovky v kombinácií s krásnym slnečným jarným počasím a nízkymi cenami skipasov je to pravé pre všetkých nadšencov lyžovania a snowboardingu. Aktuálne informácie o stave lanoviek a zjazdoviek, o všetkých aktivitách a službách vo Vysokých Tatrách získajú užívatelia internetu z novej strediskovej stránky www.vt.sk

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.