Druhý hoteliersky oskar pod Chopkom

Druhý hoteliersky oskar pod Chopkom
Druhý hoteliersky oskar pod Chopkom
Stiahnuť PDF

„Ocenenie patrí nielen mne, ale všetkým zamestnancom nášho hotela. Je to pre mňa výzva, neustále veci zlepšovať a zdokonaľovať ich s cieľom odlišovať sa od konkurencie. Vytvorili sme ZEN koncept – produkt, ktorý je špecifický a ktorý na trhu nemá konkurenciu. Preto sa aj naďalej budeme snažiť zlepšovať naše služby v duchu aktuálnych trendov,“ komentovala svoj úspech Iveta Chovanová.

„Súťaž Hotelier roka je dlhodobým projektom zväzu a jej vyhodnotenie je založené na objektívnych kritériách. Informácie, ktoré získavame zberom ekonomických údajov slúžia našim členom ako nástroj, ktorý im umožňuje porovnávať výkonnosť svojho hotela s ostatnými. Pomáha im to odkrývať rezervy a slúži aj ako motivačný faktor,“ uviedol prezident ZHR SR Patrik Bočkay.

Odborná komisia hodnotila 61 členských hotelov na základe ekonomických výsledkov, obsadenosti hotela a výnosu za izbu. Odborníci overovali kvalitu poskytovaných služieb počas anonymného pobytu. Iveta Chovanová je vo vedení hotela Tri Studničky štvrtý rok, v hoteli pracovala na rôznych pozíciách od  roku 2003, spomínané ocenenie získala aj za rok 2010.

Najväčšia cestovateľská online komunita TripAdvisor s viac než 32 mil. členov so 100 miliónmi recenzií ocenila Hotel Tri Studničky pod Chopkom cenou za najromantickejší hotel na Slovensku pre rok 2014. TripAdvisor na svojej stránke odporúča a hodnotí hotely reštaurácie, atrakcie a podniky súvisiace s cestovným ruchom po celom svete.

„Pozitívne hodnotenia na našu adresu sú skvelou reklamou, ale spokojný a usmiaty zákazník, ktorý sa k nám pravidelne vracia a oceňuje naše služby, je pre nás tou najväčšou odmenou a posúva nás vpred. O romantické pobyty je veľký záujem. Naši klienti si okrem nenapodobiteľnej atmosféry v objatí Nízkych Tatier, užívajú aj privátne wellness a to mimo prevádzkových hodín. Náš proklientsky prístup sa odrazil i na počte rezervácií. Len v minulom roku nám záujem o romantické pobyty vzrástol až štvornásobne. Nie je to len o prístupe, ale o celkom štýle a spôsobe poskytovaných služieb, či už hovoríme o špeciálnom menu, výzdobe izby, ústretovosti a splnení požiadaviek a maximálnych očakávaní  našich zákazníkov,“ uzavrela Chovanová.

Boutique hotel Tri Studničky v srdci Demänovskej Doliny predstavuje klenot ktorý v sebe spája horskú chatu, komfort najlepších mestských hotelov a špičkovú kuchyňu. Pozitívna energia a vysokohodnotné prostredie bolo potvrdené certifikátom za splnenie princípov a filozofie feng shui. Ako prvý Feng Shui Zen hotel na Slovensku prináša hotel Tri Studničky ideálne priestory pre relax v originálnom prostredí elementov – kameň, drevo a meď. Architektonicky riešený interiér a exteriér je lokalizovaný v lesnom prostredí v susedstve horského potoka Demänovka, čo viedlo k vytvoreniu prvej horskej pláže v Tatrách. 
_________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Million Star Hotel. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.