Exhibičný paralelný slalom s Petrou Vlhovou v Jasnej

Exhibičný paralelný slalom s Petrou Vlhovou v Jasnej
Exhibičný paralelný slalom s Petrou Vlhovou v Jasnej
Stiahnuť PDF

Na Priehybe v Jasnej sa 7. apríla 2019 uskutoční exhibičný paralelný slalom, ktorého hlavnou aktérkou bude Petra Vlhová. „Medzi jednotlivými jazdami budú pripravené zaujímavé rozhovory s Petrou a jej hosťami. Špeciálny atraktívny slalom si zajazdí aj jeden z fanúšikov, ktorý sa zapojí súťaže na webovej stránke www.jasna.sk. V online dotazníku sú pripravené tri súťažné otázky. Každý, kto ich správne zodpovie, bude zaradený do žrebovania, v ktorom môže získať ako prvú cenu miestenku do paralelného slalomu. Ďalší dvaja výhercovia sa môžu tešiť na Šikovnú sezónku na sezónu 2019/20, vďaka ktorej budú môcť lyžovať celú jar i budúcu zimnú sezónu,“ uviedla Jana Kňavová, marketingová manažérka strediska Jasná. Výhercovia budú vyžrebovaní 5.4.2019. 

Na štart paralelného slalomu s Petrou Vlhovou sa postaví aj víťaz chlapčenskej kategórie sobotňajších pretekov Hero Season Trophy v Jasnej – Jakub Harbach z Klubu alpského lyžovania Jasná, ktorý si vyžreboval miestenku spomedzi všetkých víťazov v jednotlivých kategóriách. Okrem nádejného lyžiara si s Petrou zmerajú sily aj ďalšie zaujímavé osobnosti a nie vždy úplne tradičným spôsobom. Okrem samotného paralelného slalomu budú pripravené súťaže aj s ďalšími partnermi podujatia, medzi ktorými nechýba ani Región Liptov. 

Okrem paralelného slalomu sa fanúšikovia Petry Vlhovej môžu tešiť aj na autogramiádu, ktorá sa bude konať na Priehybe od 14.30 do 15.30 hod. Pre slovenských fanúšikov ide opäť o jedinečnú príležitosť stretnúť sa so skvelou lyžiarkou na „domácom“ kopci v Jasnej, na ktorom sa predstavila naposledy na pretekoch Európskeho pohára začiatkom marca. Po sezóne, ktorá Petre priniesla historicky najlepšie umiestnenia – 2.miesto nielen v celkovom poradí Svetového pohára, ale aj v slalome a v obrovskom slalome, dá symbolickú bodku za súťažným kolotočom na exhibícii určenej predovšetkým jej skvelým fanúšikom.  

Stredisko Jasná ponúka v súčasnosti skvelú jarnú lyžovačku. Snehové podmienky vylepšilo koncom marca aj technické zasnežovanie, ktoré doplnilo zásoby snehu tak, že na niektorých miestach dosahuje výšku viac ako meter.

 


___________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu  vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horskú ubytovňu Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2017 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 300 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.