Filmový večer pod Chopkom aj majstri ringu v K1

Filmový večer pod Chopkom aj majstri ringu v K1
Filmový večer pod Chopkom aj majstri ringu v K1
Stiahnuť PDF

Uplynulý víkend sa v Jasnej niesol v znamení úspešného štartu lyžiarskej sezóny a tradičného hudobného podujatia pod názvom Winter Music Opening. To, že to nebola iba obyčajná noc, potvrdil aj sám James Bond, ktorý v klube Happy End otvoril štýlovú zábavu a pulzujúcu tanečnú party, ktorá trvala do skorých ranných hodín. Dovolenkári, ktorí sa do lyžiarskeho strediská Jasná chystajú už tento piatok zažijú nielen počas dňa zábavu na zjazdovkách, ale vychutnajú si aj večer plný smiechu. Hotel Grand Jasná pripravil 12. decembra 2014 v kongresovej sále predpremiéru skvelej českej komédie Hodinový manžel. David Novotný, Lukáš Latinák, Bolek Polívka a Dávid Matásek si vyskúšali rolu hodinového manžela, ktorý plní dámam aj najnáročnejšie požiadavky. A čo na ich hodinovú profesiu hovoria manželky? Úsmevné odpovede budú odhalené v predpremiére o 18. hod. a o 20:30 hod. Lístky sú ešte dostupné v predpredaji cez e-shop GOPASS.sk TU alebo pri pobytovom balíku TU, poprípade na recepcii Hotela Grand Jasná. Cena 10 EUR na predpremiéru filmu Hodinový manžel zahŕňa aj vstup na after party s hercami v klube Happy End, kde vystúpi hudobná skupina Peter Bič Project.
Noc bojovníkov bude mať premiéru v sobotu 13. decembra 2014 o 18. hodine v Liptov Aréne v areáli Aquaparku Tatralandia, kde sa uskutoční prvý ročník turnaja v bojových športoch pod názvom Diamonds Fight Night. Na programe bude 12 zápasov podľa pravidiel K1, kickboxu a boxu. Medzi súťažiacimi sa predstavia majstri sveta a špička bojových umení na Slovensku ako napr. Martin Navrátil, Martin Pacas, Pavol Garaj, Tigran Movsizian, Matej Šurín a iní. Hlavným bodom večera bude zápas o majstra sveta federácie WKF medzi Miroslavom Cingelom a Alexandrom Krukom. Program ozvláštni špeciálna svetelná šou, ring girls a bohatý sprievodný program. Podrobnosti TU. Galavečer ukončí after party v Mexico hall vo Funparku Tatralandia.
Lyžiari na Chopku si užívajú prvé kilometre otvorených zjazdoviek. Podmienky na severnej a južnej strane svahov sú dobré a zima zatiaľ lyžiarom praje. Len 15 minút autom od top strediská Jasná je najväčší celoročný aquapark Tatralandia s termálnou, čírou a slanou morskou vodou, ktorý ponúka najlepší oddych po lyžovačke. V Tatrách si od 27. decembra užijú návštevníci denne aj aprés-ski program s nočným lyžovaním, špecifickou Tatranskou večerou zážitkov, večerné korzo, aprés-ski party či fashion show.             
___________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Hotel Grand Jasná, Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.