Gastro festival nezvyčajných chutí

Gastro festival nezvyčajných chutí
Gastro festival nezvyčajných chutí
Stiahnuť PDF

6 chodového menu ponúka tento rok skladbu z diviny, rýb, hydiny, ale aj z poctivej hovädzej sviečkovice. „Všetky zmysly potešia gastro zážitky z nezvyčajných chutí jedál a doplnia ich  príjemné vône nápojov. Hosťom budú servírované tie najlepšie odrody vín ako je pinot noir, sekt cardonnay, dunaj, palava, tokaj, či muškát, ale aj štiavnické pivá ERB. Atmosféru jedinečného večera dotvorí servis a obsluha na najvyššej úrovni, zážitkový vývoz snežným ratrakom, neopakovateľné nočné výhľady na Západné a Vysoké Tatry a Liptovskú kotlinu. Originálna reštaurácia Von Roll zaujme aj interiérom z pôvodnej nástupnej stanice lanovky,“ uviedol Marek Paračka, F&B manažér z Tatry mountain resorts, a.s.

V rámci aprés-ski programu ponúka lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry v reštaurácii Von Roll Luková trikrát do týždňa v pondelok, v stredu a v sobotu aj zážitkový večer Tatranská večera zážitkov s 5 chodovým menu. Medzinárodne ocenená reštaurácia Von Roll sa pýši dvoma slovenskými rekordmi. 

Nezabudnuteľný kulinársky večer počas magického splnu mesiaca na vrchole Chopku Full Moon Dinner sa koná počas zimných mesiacov ešte 31.1., 2.3. a 31.3. v panoramatickej reštaurácii Rotunda v nadmorskej výške 2 004 m n.m. Intimitu večera podčiarkuje živá kapela, výklad o histórii lyžovania v Jasnej a expozícia pôvodnej lyžiarskej výstroje. Viac na www.jasna.sk    

__________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horskú ubytovňu  Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. TMR si tiež prenajíma a prevádzkuje český lyžiarsky areál Ještěd. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2016 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR 230 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.