Grandhotel Starý Smokovec s medzinárodnou cenou

Grandhotel Starý Smokovec s medzinárodnou cenou
Grandhotel Starý Smokovec s medzinárodnou cenou
Stiahnuť PDF

„Získanie takéhoto ocenenia pre jediný hotel zo Slovenska je pre nás pocta a  len potvrdzuje naše veľké úsilie v tom, že hostia nielen odchádzajú z nášho hotela spokojní, ale že sa nám do Tatier aj pravidelne vracajú. Príjemná atmosféra v hoteli pripomínajúca domov, služby na vysokej úrovni, kvalitná gastronómia a možnosť zrelaxovať priamo pod tatranskými štítmi, vytvára pre klienta jedinečný zážitok, ktorý v ňom zanecháva nielen dobrý dojem, ale aj priestor pre uznanie. Táto cena bude pozitívne vplývať na zamestnancov, kde ich snaha rozpoznávaná pravidelne laickou verejnosťou, je teraz pretavená aj do odborného ocenenia. Nechceme zaspať na vavrínoch, ale naďalej napredovať a vytvárať pre návštevníkov nezabudnuteľný pobyt v našom hoteli,“ komentoval ocenenie Marek Koumal, riaditeľ Grandhotela****, Starý Smokovec. 

Kritéria pre udelenie ceny spočívajú v hodnotení klientov cez kontaktný formulár po skončení pobytu v hoteli, spoluprácou s rezervačnou centrálou spoločnosti, či počtom rezervácií v hoteli. Klienti formou dotazníkov hodnotia otázky od zarezervovania si pobytu po check-out. Tie skúmajú spokojnosť ubytovaných s čistotou izieb, prístup personálu, servis, informácie k aktivitám v okolí, ponuku hotela, pozitívnu a negatívnu skúsenosť a ďalšie. „Vzhľadom k tomu, že v uplynulom období bola v Grandhoteli Starý Smokovec neustála spokojnosť klientov, bolo to ďalšie plus pre udelenie ceny,“ uviedla Marie Scott, manažérka Connex Marketing Group GmbH.

Rakúska marketingová spoločnosť Connex funguje od roku 1986 a špecializuje sa na oblasť získavania zákazníkov a motiváciu zamestnancov. Pôsobí v desiatich krajinách Európy.  
__________________________________________________________________________________
Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlýn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský akvapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní  hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestuje do uvedených stredísk takmer 190 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.