Kraľujte si v Jasnej
Kraľujte si v Jasnej
Stiahnuť PDF

Hotely spoločnosti Tatry Mountain Resorts a.s., (TMR) sa obracajú na organizátorov podujatí, aby uprednostnili hory pred mestom a zabudli na preplnené hotely a ceny stúpajúce do výšok. Namiesto toho si radšej zvolili podujatie v prekrásnej prírode a z výšok si dopriali neopakovateľné výhľady. S príchodom jari poskytujú hotely v našich veľhorách pre skupiny bezkonkurenčné ceny.

Kongresový Wellness Hotel Grand**** Jasná ponúka počas jari unikátny produkt vo forme exkluzívneho VIP prenájmu. Firmy majú možnosť “kraľovať si” v Jasnej. Celý hotel si môžu rezervovať bez extra poplatku vo voľných termínoch len pre seba. Vyhnú sa iným skupinám, môžu si dopriať intímnu a nikým nerušenú atmosféru. Ďalšou výhodou je možnosť voľby izieb podľa želania, wellness centrum sa stáva privátnou oázou, všetka pozornosť a starostlivosť personálu je venovaná výlučne a exkluzívne iba VIP skupine.

Tu však nápady hotelierov nekončia. Všetci členovia firemného podujatia oganizovaného v hoteloch TMR, získavajú v máji voľný vstup do Akvaparku Tatralandia. V tropickom raji akvapraku si môžu osviežiť svoje podujatie tropickou párty pod palmami s kúpaním sa v morskej slanej vode.

Viac informácií a rezervácie na event@tmr.sk alebo na telefónnom čísle 0911 698 801.

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.