Kuchárska šou v znamení zdravia
Kuchárska šou v znamení zdravia
Stiahnuť PDF

„Ôsmy ročník obľúbenej kuchárskej šou sa bude niesť v duchu zdravia a čerstvosti. Na prípravu gurmánskych špecialít sa použijú lokálne suroviny od regionálnych farmárov. Inovatívny a moderný šéfkuchár Jaroslav Hladík zbieral skúsenosti v 5-hviezdičkových európskych hoteloch. Verím, že svojimi vzácnymi poznatkami z medzinárodnej gastronómie prinesie nový rozmer do našej kuchyne,  obohatí chuťové poháriky hostí a labužníkom ponúkne excelentnú receptúru. Pre návštevníkov to bude rozhodne inšpiratívny večer, v ktorom sa spoja tradície autentickej prírody s poctivými surovinami netradičným spôsobom v duchu zdravého životného štýlu,“ prezradila Iveta Chovanová, riaditeľka Hotela Tri Studničky v Demänovskej doline.
Stráviť predĺžený víkend v znamení ohňa a špičkovej gastronómie môžu záujemcovia zažiť aj s pobytovým balíkom ´Live cooking show´. Počas pobytu si hostia užijú maximálny relax, kvalitný wellness, čajový rituál, pitný program Tatry wellness elixír a v rámci Zen aktivít hotela aj cvičenie Čchi kung. Bližšie o pobytovom balíku TU.
Hotel Tri Studničky pripravil pred letom špeciálnu novinku, kde si záujemcovia môžu otestovať svoje kulinárske zručnosti na kurzoch varenia. Na májových kurzoch šéfkuchár poradí ako si chutne a správne pripraviť srnca či diviaka, v júni si kulinárske zručnosti vylepšíte pri rybe. Podrobne o kurzoch varenia pod Chopkom aj TU.  
_______________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2014 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 200 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.