LYŽIARI MAJÚ DÔVOD NA RADOSŤ – 10 TISÍC SKIPASOV DO NAJMODERNEJŠÍCH STREDÍSK V TROCH KRAJINÁCH JE V PREDAJI LEN ZA 9 EUR

LYŽIARI MAJÚ DÔVOD NA RADOSŤ – 10 TISÍC SKIPASOV DO NAJMODERNEJŠÍCH STREDÍSK V TROCH KRAJINÁCH JE V PREDAJI LEN ZA 9 EUR
LYŽIARI MAJÚ DÔVOD NA RADOSŤ – 10 TISÍC SKIPASOV DO NAJMODERNEJŠÍCH STREDÍSK V TROCH KRAJINÁCH JE V PREDAJI LEN ZA 9 EUR
Stiahnuť PDF

Online predaj skipasov začal na gopass.sk/.cz/.pl vo štvrtok 14. novembra. Špeciálna akciová ponuka za 9.- eur bude platiť do vypredania. Začiatok predaja je zároveň príležitosťou, kedy si lyžiari a návštevníci hôr môžu nakúpiť skipasy na ktorýkoľvek termín v sezóne za najlepšie ceny v duchu hesla „čím skôr kúpiš, tým lacnejšie lyžuješ“. Lyžiari si môžu uloviť skipasy v poriadnom predstihu bez akýchkoľvek obáv. „Termín lyžovačky je možné zmeniť za poplatok 1€ v prípade, že zakúpený skipas bude stornovaný najneskôr deň vopred. Zvyšná suma bude vrátená formou kreditu do konta majiteľa Gopassu, za ktorý si môže zakúpiť skipas na nový termín,“ vysvetlil marketingový riaditeľ TMR Juraj Chovaňák. V prípade, že už lyžiar nebude mať záujem o lyžovačku, môže kredit využiť na nákup iných služieb.

Okrem špeciálnych akciových skipasov za 9.-eur, ktoré nebudú mať rozlíšené vekové kategórie, budú v predpredaji aj neakciové skipasy rozlíšené štandardne podľa vekových taríf  (dospelý, junior, senior, dieťa).  Online skipasy sa budú predávať v rôznych cenových hladinách podľa jednotlivých rezortov:

Jasná – od 19 €, počas Vianoc od 25 € a počas Silvestra od 34 €,
Štrbské Pleso – od 15 €, počas Vianoc od 21 € a počas Silvestra od 23 €,
Tatranská Lomnica –  od 18 €, počas Vianoc od 24 € a počas Silvestra od 26 €,
Špindlerův Mlýn – od 290 CZK, počas Vianoc od 290 CZK a počas Silvestra od 1000 CZK,
Szczyrk – od 82 PLN, počas Vianoc od 96 PLN a počas Silvestra od 103 PLN.

Predaj skipasov ako leteniek zaviedla spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) premiérovo v minuloročnej zimnej sezóne v slovenských strediskách. Ceny jednodňových skipasov tak určuje „ponuka a dopyt“. Rovnako ako pri skorej rezervácii leteniek alebo bookingu hotelov, sú včasné rezervácie skipasov odmenené nižšími a výhodnejšími cenami. Dynamické ceny vznikli ako potreba riadeného manažovania predaných lístkov a vyťaženosti strediska v danom termíne. Okrem dynamických cien v online predpredaji budú v novej sezóne dynamické ceny už aj v kamenných pokladniach a v samoobslužných pokladniach Gopass Tickets.

„Najmodernejšie lyžiarske strediská v Českej republike a v Poľsku idú v stopách slovenských TOP stredísk nielen s predajom akciových skipasov pri začiatku predaja, ale aj s  flexibilnými cenami, ktoré budú mať v tejto zimnej sezóne u nich premiéru. K Jasnej a Vysokým Tatrám sa tak od tejto sezóny pripájajú aj ďalšie lyžiarske strediská v portfóliu TMR – české TOP stredisko Špindlerův Mlýn a najväčšie poľské stredisko Szczyrk. V Poľsku budú mať zároveň svoju premiéru samoobslužné pokladne Gopass Tickets, ktoré zvýšia komfort online nákupu priamo v stredisku Szczyrk,“ informoval  riaditeľ obchodu a marketingu (CCO) spoločnosti TMR Andrej Árendáš. 

Začiatok lyžovačky na Slovensku je naplánovaný už na 30.novembra, kedy by prvých lyžiarov malo privítať najväčšie a najmodernejšie stredisko  – Jasná.

STREDISKÁ V ČÍSLACH:

Vysoké Tatry

• Horské stredisko s viac ako 24 km lyžiarskych zjazdoviek
• 20 vlekov a lanoviek
• Maximálna prepravná kapacita viac ako 21 500 osôb/hod.
• 20 km tratí zasnežuje 284 snežných bodov
• Najvyšší bod je v 2.625 m n.m. a najnižší v 805 m n.m.

Jasná

• Horské stredisko s viac ako 49 km lyžiarskych zjazdoviek
• 28 vlekov a lanoviek
• Maximálna prepravná kapacita 32 684 osôb/hod.
• Viac ako 34 km zasnežovaných tratí
• Najvyšší bod je v 2.004 m n.m. a najnižší v 880 m n.m.

Szczyrk Mountain Resort

• Horské stredisko s viac ako 22 km lyžiarskych tratí (celý rezort so spoločným skipasom so susednými strediskami – 40km)
• 12 vlekov a lanoviek
• Prepravná kapacita: 12 000 osôb/hod.
• 230 snežných diel
• Najvyšší bod: 1 211 m n.m.
• Najnižší bod: 620 m n.m.

Špindlerův Mlýn 

• Horské stredisko s viac ako 26 km lyžiarskych tratí
• 18 lanoviek a vlekov
• Prepravná kapacita: 21 300 osôb/hod.
• 25 km zasnežovaných tratí
• Najvyšší bod: 1 235 m n.m.
• Najnižší bod: 702 m n.m.

 

 

_______________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní alebo si prenajíma a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, golfové rezorty, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách na Slovensku TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Grand Jasná, Hotel Tri Studničky, Chalets Jasná Collection, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktorú TMR spoluprevádzkuje. V slovenských Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Noc na Lomnickom štíte. V Rakúsku Skupina vlastní a prevádzkuje alpské stredisko na ľadovci Mölltaler Gletscher a jej sesterské stredisko Ankogel Mallnitz. V Čechách tiež nepriamo vlastní minoritný podiel v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn. TMR si tiež prenajíma a prevádzkuje český lyžiarsky areál Ještěd, Golf & Ski Resort Ostravice a prenajíma si Kaskáda Golf Rezort Brno, kde zastrešuje prevádzku hotela, reštaurácie a kongresového centra. V Poľsku TMR vlastní a prevádzkuje horské stredisko Szczyrk Mountain Resort a  Legendiu – Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko). V rámci realitných projektov sa Skupina prevažne orientuje na rozvoj, budovanie a predaj apartmánov a komerčných priestorov a prenájom hotelov v rezortoch TMR.. Do konca finančného roka 2018 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR cca. 350 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.