Lyžiari privítajú jar v bikinách

Lyžiari privítajú jar v bikinách
Lyžiari privítajú jar v bikinách
Stiahnuť PDF

Každoročné vítanie jari v bikinách a s poriadnou dávkou opaľovacieho krému začne v lokalite Lúčky už od skorého sobotného rána. Denný program na svahu odštartuje moderátorka Erika Barkolová, o hudobnú zábavu sa postarajú DJ Shypo, saxofonista Hali Sax a show dance by Vivas. Všetci návštevníci majú možnosť zapojiť sa do súťaží o hodnotné ceny. Milovníci tepla a výziev, no predovšetkým odvážni lyžiari a snowboardisti prejavia nielen športové schopnosti, ale vychutnajú si exhibičnú jazdu bez navrstveného oblečenia. Hromadný zjazd v bikinách štartuje o 13. hodine, najrýchlejší vyhráva. Okrem toho je pripravená aj BMW xDrive aréna s možnosťou vyskúšať si na vlastnej koži scénické jazdy či parkúr a testovanie najnovších modelov lyží Vőlk. Zábava na snehu pokračuje aj na v poradí 3. aprés-ski party pri nástupnej stanici lanovky funitel v lokalite Priehyba. Lyžiarov na Demänovka ratrak stage party roztancujú Pablik DJ a Bongoman Elizz. V dobrej nálade sa všetci pretancujú až na večernú Bikini party 50 ́s music edition, ktorá začína o 21. hodine v hudobnom klube Happy End. Tematicky večer v štýle rock ́n ́rollu bude pod taktovkou skupiny Desmod, kapely Slapdash Rockability a DJ East Luke.

Športové obchody Tatry Motion v lyžiarskych strediskách vo Vysokých a Nízkych Tatrách od piatku do nedele vyzliekajú ceny. Akcia American spring sale je v znamení výpredaja svetových módnych a športových značiek. Ceny jarnej lyžovačky pôjdu dole od 20. marca, kedy sa spustí aj predpredaj celosezónneho skipasu Šikovná sezónka na zimnú sezónu 2017/18. Viac na www.jasna.sk a www.vt.sk.


_________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horský hotel Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2016 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 230 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.