Lyžiari v apríli opäť ušetria na šikovnom predplatnom

Lyžiari v apríli opäť ušetria na šikovnom predplatnom
Lyžiari v apríli opäť ušetria na šikovnom predplatnom
Stiahnuť PDF

„Šikovná sezónka si medzi lyžiarmi našla svojich verných fanúšikov. Aj tento rok pokračujeme v úspešnom projekte predpredaja celosezónneho skipasu na novú sezónu. Lyžiari majú možnosť lyžovať celý apríl za 49 eur, denne sú pre nich k dispozícii zjazdovky na Štrbskom Plese, na Chopku a od 11.4 víkendovo aj zjazdovky z Lomnického sedla. Šikovné predplatné je výhodné aj pre tých, ktorí sa na jar do Tatier dostanú len príležitostne a chcú ešte lyžovať za výhodnú cenu. Tí, ktorí to s lyžovaním myslia vážne si na jeseň doplatia zvyšných 150 eur a svoju sezónku majú zaručene lacnejšiu oproti kamenným pokladniciam, pretože za celosezónny skipas v tatranských strediskách ušetria spomínaným predplatným až 200 eur,“ vysvetlil Michal Beňo, obchodný riaditeľ pre GOPASS z Tatry mountain resorts, a.s. 
Vďaka novinke v jesennej doplatkovej politike si budú môcť „sezonkári“ užívať počas dňa lyžovačku a poobede relax v aquaparkoch a to v jeden deň. Balíkové doplatky budú obsahovať možnosti : 1. Šikovná sezónka = denné lyžovanie v strediskách Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso; 2. Šikovná sezónka + večerné lyžovanie; 3. Šikovná sezónka + večerné lyžovanie + denné lyžovanie v českom stredisku Špindlerův Mlýn. Ďalší doplatkový balík k Šikovnej sezónke zahŕňa produkt aquapas do Aquaparku Tatralandia alebo Gino Paradise Bešeňová aj ku každej z vyššie uvedených kombinácií. Podrobne TU.
V rámci vernostného programu GOPASS a Ski Challenge výzvy si lyžiari mohli splniť lyžiarske predsavzatia zamerané na motiváciu klientov nalyžovať čo najviac kilometrov počas sezóny 2015/16. Z užívateľského správania sa našich lyžiarov vieme, že náš najvýkonnejší lyžiar prelyžoval počas zimnej sezóny (k 30. marcu 2016) 92 dní v našich strediskách a odlyžoval obdivuhodných 4 417 km, teda približne úsek autom napr. z Chopku do Omska v Rusku. Ak by sme to mali porovnať s minuloročným lyžiarom, tak najvýkonnejší lyžiar v sezóne 2015/16 nalyžoval tento rok o 275 km viac a o 9 dní menej v sledovanom období. Zo štatistiky ďalej  vieme, že denne nalyžoval v strediskách 48 km a vyviezol sa lanovkami 21 krát. Medzi absolútnou top 10 lyžiarov so sezónnym skipasom s najvyšším počtom prelyžovaných kilometrov patrí napríklad aj lyžiar s ročníkom narodenia 1937. Najvernejší lyžiar v programe GOPASS Vladimír z okresu Ružomberok s najvyšším počtom nazbieraných bodov 673 v sledovanom období, prelyžoval pozoruhodných 3 799 km. „Šikovnú sezónku si plánujem kúpiť opäť, je to dobrá vec pre nás lyžiarov, my sme taká partia ktorá chodí pravidelne na lyže, takže to radi využijeme aj v novej sezóne. Kúpil som si v predajni Tatry Motion nové lyže Völk a za pripísané body míňam najviac práve na servis lyží. Je to výhodné, len za 4 eurá a 150 bodov ich mám pravidelne servisované. K sezónke si tento rok plánujem dokúpiť aj aquapark. Ráno budem lyžovať a večer zrelaxujem v saune, keďže popri tom normálne pracujem,“ uzavrel najvernejší lyžiar Vladimír. 
Všetci užívatelia GOPASSu zbierajú na svoje konto vernostné body, ktoré potom môžu výhodne použiť napríklad na Tatranskú večeru zážitkov, rannú lyžovačku Fresh Track alebo na zľavy v reštauračných zariadeniach.   
_______________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2015 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 206 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.