Lyžovačka v bikinách vyvrcholí poriadnou brazílskou afterpárty

Lyžovačka v bikinách vyvrcholí poriadnou brazílskou afterpárty
Lyžovačka v bikinách vyvrcholí poriadnou brazílskou afterpárty
Stiahnuť PDF

Tak ako po minulé roky aj teraz majú možnosť lyžiari, či snowboardisti prejaviť nielen svoje športové schopnosti, ale najmä zhodiť zo seba navrstvené oblečenie a zabaviť sa napríklad v brazílskych rytmoch učiteľa salsy Miguela A. Quezada. Denný program Bikini Skiing je plný hudby, tanca, spevu, ale najmä snehu. Svoju účasť na bikiny zjazde potvrdila aj poľská playmate Maja Bohosiewicz. Každý účastník Bikini zjazdu dostane darček a vstupenku na večernú brazílsku afterpárty. Bláznivý deň v bikinách na svahu moderuje niekoľko násobný držiteľ diváckej ankety OTO Andrej Bičan. Program ozvláštnia živé koncerty skupín Next Road, Barbarossa a Hrdza. Hoci sa slnko čoraz viac opiera do lyžiarskych svahov, v Jasnej sú stále veľmi dobré podmienky na lyžovanie. Na zjazdovkách je v priemere od 45 do 130 cm snehu. Tí, ktorí si cez deň užijú zábavu na svahu len v bikinách, určite radi využijú svoje plavky aj večer, pretože od 21. hodiny začína v hudobnom klube Happy End veľká tanečná Brasil dance show. Krv v žilách rozprúdi bubnová šou v podaní Campana Batucada a oku návštevníkov ulahodia brazílske tanečnice. Hlavnou hviezdou večera je spevák, reper, tanečník a skladateľ Ben Cristovao a na poriadnu tanečnú žúrku je pripravený aj DJ Robert Burian. Herci z filmu 10 pravidel – jak sbalit holku, manžel Agáty Hanychovej Jakub Prachař, Kristína Svarinská, Matouš Ruml a Jan Dolanský budú takisto súčasťou najlepšej brazílskej party v Jasnej. Viac informácií k Bikini Skiing a Bikini Brasil Party TU

Lyžiarske stredisko Jasná má stále k dispozícii 35 km zjazdoviek a ideálne podmienky na jarnú lyžovačku. Ceny skipassov cez e-shop Gopass sú v špeciálnej cene od 10. marca do 21. apríla – viac informácií na http://www.jasna.sk/cenniky/cennik-skipasov-zima-20132014/. Lyžiari, ktorí sa túžia opaľovať v tropických teplotách a oddychovať v slanej morskej vode pod Tatrami, môžu využiť túto možnosť v akvaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, vzdialenom len 15 minút autom od Jasnej.   
_________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe a Horský Hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerův Mlýn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský akvapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do uvedených stredísk takmer 190 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.