Najnovšie svadobné trendy prinesie veľtrh v Grandhoteli Praha

Najnovšie svadobné trendy prinesie veľtrh v Grandhoteli Praha
Najnovšie svadobné trendy prinesie veľtrh v Grandhoteli Praha
Stiahnuť PDF

„Do Grandhotela Praha v Tatranskej Lomnici príde 35 rôznorodých vystavovateľov a prezentovať sa na veľtrhu budú naozaj kvalitné a veľmi zaujímavé spoločnosti, ktoré pracujú v rôznych odvetviach svadobného priemyslu. Návštevníci sa môžu tešiť na najnovšie modely svadobných šiat, oznámení, originálnych kvetinových, či balónových dekorácií a nebudú chýbať ani zlatnícke spoločnosti s ponukou nádherných svadobných obrúčok. Novinkou priamo k ochutnaniu bude pravá talianska rolovaná zmrzlina a maškrtné jazýčky poteší rozkrájaná svadobná torta. Svadbu trochu inak zaznamenáva zábavná crazy fotobúdka, z ktorej si návštevníci odnášajú vlastné vytlačené fotografie. Skúšali ste už svadobné šaty z bio bavlny, hodvábu alebo saténu, či z bambusového vlákna? Ak nie, príďte sa v sobotu inšpirovať,“ prezrádza organizátorka Ingrid Littmannová zo Štúdia Škerák.

Veľtrh je vhodný nielen pre budúce nevesty, ale aj ženíchov, svadobné mamy a rodinných príslušníkov, ktorí sa na organizovaní svadby podieľajú. V rámci sprievodného programu sa predstaví dynamické vystúpenie MUSe trio, ľudová hudba Samorost, ktorá predvedie ukážku čepčenia a nebude chýbať aj tombola.

„Pre verejnosť je veľtrh otvorený od 10. do 17. hodiny. Stánky tu budú mať zastúpené aj Grandhotel Praha a Grandhotel Starý Smokovec, takže návštevníci získajú komplexné informácie o svojej tatranskej ´Grand svadbe´ na jednom mieste. Čo sa týka trendov, tak skúsenosti ukazujú, že sú preferované radšej jednoduchšie výzdoby, nakoľko je priestor sám o sebe grandiózny. Sedenie je za okrúhlymi stolmi zdobenými hlavne hitom vysokých kvetinových dekorácii. Svadba v našich hoteloch je výnimočná nielen honosnými miestnosťami, ale aj kompletnou asistenciou s vybavovaním svadobného dňa, kvetov, obradu, až po časový harmonogram dňa ´D´. Historické grandhotely sú vyhľadávané najmä pre vysoké stropy, mramorové stĺpy, krištáľové lustre a skvelú kuchyňu,“ uzavrela Lucia Zastková, banketová manažérka z Grandhotela Praha. Viac na www.ghpraha.sk.

__________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horskú ubytovňu  Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. TMR si tiež prenajíma a prevádzkuje český lyžiarsky areál Ještěd. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2016 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR vyše 300 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.