Počas majstrovstiev žije Jasná Fest-om

Počas majstrovstiev žije Jasná Fest-om
Počas majstrovstiev žije Jasná Fest-om
Stiahnuť PDF

Najväčšie mládežnícke podujatie MSJ, ktoré začalo dnes 26.2. – 6.3.2014 privíta v Jasnej približne 600 účastníkov (z toho 300 pretekárov) z takmer 50 krajín. „Stredisko žije počas dňa pretekmi aj zábavou v podobe LIVE koncertov. Pre všetkých účastníkov, divákov a návštevníkov Jasnej sme pripravili pestrý program, ktorý začína vo štvrtok. Myslíme aj na deti, pre ktoré sú pripravené súťaže s Andrejom Bičanom a bubnová šou. Počas tohto týždňa je viacero súbežných aktivít – tradičné freeridové preteky Jasná Adrenalín vo freeridovej zóne č.3 Chopok – Luková dolina alebo BMW xDrive Aréna 2014 – zážitkové jazdy s automobilmi so špeciálnymi prekážkami v lokalite Jasná Lúčky – Vyhliadka. Možností ako tráviť svoju dovolenku a jarné prázdniny s deťmi práve na Liptove je veľa. Zaslúžený oddych po lyžovačke ponúka aj akvapark Tatralandia s tropickou klímou a bazénmi so slanou morskou vodou,“ uviedla Sylvia Artzová, marketingová riaditeľka Jasná Nízke Tatry.

Vo štvrtok (27.2.2014) sa v Jasnej predstavia martinské hudobné skupiny Jada, Teddy Toys Rockability a na špeciálnom bicykli predvedie Trial show majstra sveta Ján Kočiš. V piatok (28.2.2014) rozprúdi zábavu deväťčlenný bubenícky zbor Campana Batucada so showmanom, lektorom tancov a animátorom z latinskej Ameriky. Večer si v hudobnom klube Happy End prídu na svoje priaznivci hip-hop-u a skupiny Kontrafakt. V sobotu a v nedeľu (1.-2.3.2014) sa počas MSJ koná freeridový pretek CGC Jasná Adrenalín na Chopku vo freeridovej zóne č.3 Chopok – Luková dolina. Bližšie http://www.jasna.sk/aktivity-a-eventy/eventy/cgc-jasna-adrenalin/. Na oboch stranách Chopku sa bude hľadať Yeti. Zábavná pátračka na lyžiach si počká na svojho víťaza, ktorý získa 2 x tisíc eur. Víkend začína s Majstrom „N“, koncertom Funky Emotions a LIVE koncertom Helenine Oči či nefalšovanou domácou zakáľačkou. V nedeľu sú pripravené koncerty Ploštín Punk, Martin Harich a Sherpa Band. Pondelok (3.3.2014) sa predstaví originálna mikulášska skupina Barbadosa, kapely Page not found a Next roud. V utorok (4.3.2014) sa o netradičný moderný folk postará kapela Hrdza a svojím ľudovým umením osloví milovníkom folklóru Martin Brxa. Detailný program k Jasná Fest http://www.jasna.sk/aktivity-a-eventy/eventy/jasna-fest-272-432014/ alebo http://www.jasna2014.sk/program/eventy/
_________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe a Horský Hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerův Mlýn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský akvapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do uvedených stredísk takmer 190 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.