Rotunda otvorila 13. komnatu – Million Star Hotel

Rotunda otvorila 13. komnatu - Million Star Hotel
Rotunda otvorila 13. komnatu – Million Star Hotel
Stiahnuť PDF

Novootvorený hotel ponúka celkovo 5 izieb absolútne unikátnych svojím umiestnením na druhom najvyššom vrchu Nízkych Tatier, s hviezdami takmer na dotyk. Útočisko vášnivým vyznávačom zimných športov, či zasneným romantikom, poskytujú 3 izby vyššej kategórie Deluxe pre 2 až 4 osoby a 2 izby kategórie Štandard pre 2 osoby, všetky zariadené v horskom štýle. Útulne pôsobiace interiéry a starostlivo vyberané materiály ako drevo, kov a kameň, podčiarkujú aj dych vyrážajúce výhľady z okien či balkónov. Z hotelovej izby sa návštevníkom ako na dlani rozprestierajú končiare Nízkych a Vysokých Tatier. „Náš hotel nepotrebuje tradičnú kategorizáciu hviezdičiek, pretože je na dosah miliónom hviezd a aj jedna noc strávená u nás je nezabudnuteľným zážitkom,“ uviedol Michal Krolák, člen predstavenstva spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. 

Ďalšou unikátnosťou každého „miliónového“ pobytu nie sú len čarovné západy slnka s tatranskými panorámami, ale aj východy slnka z tepla hotelovej postele, či priamo z čerstvo upravených svahov. Ubytovanie na vrchole Chopku dáva svojím hosťom prvenstvo na zjazdovkách, a s tým spojený pocit výnimočnosti. Príchod do hotela nezaostáva svojou netradičnosťou, keďže dopravným prostriedkom je lanovka alebo snežný ratrak. Zo severnej strany hostí dopraví lanovka Funitel z nástupnej stanice Chopok – Priehyba. Z južnej strany je hotel dostupný z lokality Srdiečko. Cena ubytovania v Milion Star Hotel sa pohybuje od 85 € za izbu a noc. Zážitkové raňajky a 4-chodovú večeru pod hviezdami si hostia doprajú v nedávno otvorenej panoramatickej 360 stupňovej reštaurácii Rotunda Restaurant. Pobyty je možné zarezervovať si na www.millionstarhotel.sk.
_________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe a Horský Hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerův Mlýn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský akvapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do uvedených stredísk takmer 190 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.