Rozdajú si to v drsnom battle
Rozdajú si to v drsnom battle
Stiahnuť PDF

Medzinárodný súboj národov si tentokrát užijú moderátorky Televízie JOJ: Stanka Pavolová, Adriana Kmotríková, Erika Barkolová a na Liptov zavíta aj herec Lukáš Hoffman. Poľská  playmate Natalia Siwiec sa do Tatralandie opäť vracia aj s poriadnou posilou –  žijúcou legendou silovej atletiky Mariuszom Pudzianowskim, ktorý získal päť titulov najsilnejšieho muža sveta. Český tím uzatvárajú krehké dámy, ktorých prioritou je móda. Za český tím bude bojovať známa moderátorka Fashion TV Nikol Moravcová, modelka a česká vicemiss 2005 Michaela Štoudková, herečka Nikol Kouklová a stylistka a blogerka Krystína Poliček. Otvárací battle začína o 11:30 hod. vypustením 300 pestrofarebných balónov v amfiteátri pod holým nebom ako symbolu množstva zážitkov a atrakcií v Tatralandii. Súboj potom pokračuje šnorchlovaním a hľadaním pokladu, pirátskou štafetou na potopenej lodi, najrýchlejšou jazdou na adrenalínovej U-rampe a jazde na Banana Fun. Návštevníci si okrem známych tvári užijú vo vode animačný program – aqua gym, tropical dance a Tatralandia Cup. Bližšie k programu a Water Battle TU

Aquapark, ktorý je známy tým, že je v ňom vždy tropicky teplo, aj keď je za oknami nepríjemné počasie, otvára druhým júnovým víkendom 11. letnú sezónu a sprístupňuje návštevníkom letné bazény. Od 27. júna budú otvorené aj atrakcie vo Funparku. Leto v Tatralandii bude poriadne horúce. Už začiatkom júla vstúpi aquapark do svojho druhého desaťročia. Narodeniny bude Tatralandia oslavovať vo veľkom štýle. Mladí aj veľkí sa v najväčšom vodnom areáli na Slovensku vyšantia na 28 toboganoch, v 14 bazénoch so slanou morskou vodou, čírou a termálnou vodou. Za každého počasia je sprístupnený tropický svet s atmosférou pravej karibskej dovolenky. Dokonalý oddych a čaro relaxu poskytuje wellness centrum s pestrou ponukou relaxačných procedúr. Jedinečný komplex 19 parných, suchých sáun a masáží je vo vyhľadávanom Keltskom saunovom svete, kde sa uvoľňujú zmysly a zregeneruje celé telo. V Tatralandii je o relax a dobrodružstvo postarané 365 dní v roku. Vďaka špeciálnej ponuke majú deti do 140 cm ubytované v regióne vstup do Aquaparku za 1 euro.  Viac informácií TU.                
______________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Million Star Hotel. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.