Sezónu v Jasnej odpáli hollywoodsky večer

Sezónu v Jasnej odpáli hollywoodsky večer
Sezónu v Jasnej odpáli hollywoodsky večer
Stiahnuť PDF

Lyžiari si môžu natrénovať svoje prvé oblúčiky a oprášiť techniku jazdy už piatok 4. decembra, kedy sa po prvý krát spustí zjazdovka Biela Púť na severnej strane Chopku a zjazdovka č. 31 pre náročnejších lyžiarov s názvom Slnečná na južnej strane Chopku. V piatok 4. decembra si lyžiari prídu na svoje vo Vysokých Tatrách na Štrbskom Plese na zjazdovkách Interski, Junior a Turistická.
Od 5. decembra sa môžu všetci tešiť na viac ako 10 km spustených zjazdoviek na severnej aj južnej strane Chopku (v prevádzke budú zjazdovky: č.2a Májová Rovná hoľa – Priehyba; č.2b Májová Priehyba Jasná; č.13 Biela Púť; č.14 Lúčky; č.5 Turistická; č.11 časť zjazdovky FIS; traverz č.43 Turistická – FIS; č.31 Slnečná a č.36 Krupová). Na spustenie sa postupne pripravujú ďalšie zjazdovky vo vyšších polohách. Bližšie informácie k stavom zjazdoviek a prevádzkovej dobe lanoviek budú priebežne aktualizované. Ochutnávka tohtoročnej prípravy na zimu v Jasnej TU.
V sobotu doobeda sa návštevníci Jasnej okrem lyžovania zabavia na snehu v súťaži o hlavnú výhru „100 dní radostnej jazdy s BMW X3“ v pretekoch BMW xDrive RUN. V zmiešanej kategórií muži a ženy pobežia zaregistrovaní účastníci po vyznačenej trati 3 kolá. Počas dňa budú prebiehať animačné hry a o zábavu sa postará DJ Pablic. Hviezdny oskarový večer štartuje v hudobnom klube Happy End o 21. hodine. Úžasný otvárací event je zárukou najlepšej zábavy a odovzdávania Oskarov s Darou Rolins, Simonou Krainovou, Terezou Fajksovou, Mirror Family, DJ Tania Amazon (UK), DJ Liv Knight (UK), DJ EKG (SVK), RDS Company, Fashion Avenue a i. Podrobne k programu aj TU.
__________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko). TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2014 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 200 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.