Šikovná sezónka 2019/20 prichádza

Šikovná sezónka 2019/20 prichádza
Šikovná sezónka 2019/20 prichádza
Stiahnuť PDF

„ŠIKOVNÁ SEZÓNKA 2019/20 prináša exkluzívnu ponuku lyžovačky v TOP slovenských strediskách v Jasnej a vo Vysokých Tatrách,  v poľskom stredisku Szczyrk  a dokonca aj v legendárnom Špindlerovom Mlyne v Českej republike. Vytvorili sme zároveň CLUB ŠIKOVNÁ SEZÓNKA, ktorého členom sa stane automaticky každý, kto si ŠIKOVNÚ SEZÓNKU zakúpi. Okrem samotnej lyžovačky ponúkneme jeho členom nové skvelé bonusy naviac oproti minulým rokom, aby si mohli užiť i zahraničné lyžiarske strediská TMR, či využiť častejšie naše doplnkové služby na svahoch,“ uviedol Juraj Chovaňák, marketingový riaditeľ Tatry mountain resorts, a.s.

ŠIKOVNÁ SEZÓNKA 2019/20 ponúkne milovníkom lyžovania tieto benefity CLUBU ŠIKOVNÁ SEZÓNKA:

°sezónny skipas za garantovane najvýhodnejšie ceny v strediskách Jasná, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso,

°lyžovačku v poľskom stredisku Szczyrk a v českom Špindlerovom Mlyne bez doplatku,

°zľavy vo výške 15% v baroch a reštauráciách na svahoch v slovenských strediskách do konca zimnej sezóny 2018/19 a počas celej zimnej sezóny 2019/20,

°zľavy vo výške 15% na tovar v športových obchodoch a požičovniach lyží TATRY MOTION na svahoch v slovenských strediskách, do konca zimnej sezóny 2018/19 a počas celej zimnej sezóny 2019/20,

° 1 malý servis lyží/snowboardov počas zimnej sezóny 2019/2020 grátis (na základe objednávky a kapacitných možností).

V porovnaní s minuloročnou edíciou  ŠIKOVNEJ SEZÓNKY budú výluky jej platnosti v slovenských strediskách (Jasná, Vysoké Tatry) trvať len 7 dní (27.12.-31.12 a 4.-5.1.). Počas výluk si majitelia ŠIKOVNEJ SEZÓNKY môžu zakúpiť 1-dňový skipas za zvýhodnenú cenu 19.-eur.  Spolu s možnosťou zbierania bonusových bodov na ďalšie zľavy a žiadnym čakaním v radoch pri pokladniach je tak ŠIKOVNÁ SEZÓNKA skvelou príležitosťou, ako si už teraz výhodne zabezpečiť nielen prichádzajúcu jarnú lyžovačku, ale aj budúcu zimnú sezónu na lyžiach.  

V prvej fáze predpredaja od 18.marca do 30.apríla je možné zakúpiť si ŠIKOVNÚ SEZÓNKU za najšikovnejšiu cenu 229.-eur. Táto cena platí iba pri úhrade plnej ceny v predpredaji do 30.apríla. ŠIKOVNÚ SEZÓNKU je možné zaobstarať si aj zaplatením Šikovného predplatného v hodnote 69.-eur, pričom Šikovný doplatok vo výške 190.-eur je potrebné uhradiť v septembri. Detailné informácie o ŠIKOVNEJ SEZÓNKE nájde verejnosť na webových stránkach stredísk Vysoké Tatry www.vt.sk a Jasná www.jasna.sk .  ŠIKOVNÁ SEZÓNKA je od 18.03.2019 do 30.04.2019 k dispozícii výlučne online na www.gopass.sk.


___________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu  vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horskú ubytovňu Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2017 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 300 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.