Školské výlety šité na mieru
Školské výlety šité na mieru
Stiahnuť PDF

Malí návštevníci Nízkych Tatier si obe strany Chopku užívajú za špeciálne ceny za spiatočný lístok. Najnavštevovanejší región pripravil pre bádateľov atraktívny projekt s názvom 7 pokladov Liptova. Zaujímavé miesta sú v lokalite dostupné po novo vyznačených trasách alebo na bicykli. Pri hľadaní 7 pokladov Liptova v polovici júna pomôžu indície na vode, v jaskyniach, na turistických chodníkoch alebo v kopcoch. Pri potulkách v horách sa školáci oboznámia so symbolom Demänovskej Doliny – drakom Demiánom.     

Krásu Vysokých Tatier, túry z Hrebienka na Bilíkovu, Reinerovu chatu, či k Vodopádom Studeného potoka sú malým výletníkom dostupné s výhodnou cenou pozemnej lanovky. Nová 15-miestna kabínková lanovka na Skalnaté pleso vyvezie školákov k prekrásnym výhľadom do výšky 1 751 m.n.m.. Samotné okolie Skalnatého plesa je súčasťou náučného chodníka aj eko-mini parku Tatranskej divočiny s drevenými sochami a Svišťou chalúpkou. V blízkosti plesa je Meteorologické observatórium Geofyzikálneho ústavu Slovenskej akadémie vied, či najvyššie položená Galéria Encián.   

Leto za dverami láka k vode a zábave. Liptovský Aquapark Tatralandia sa pripojil k špeciálnym ponukám horských stredísk a pripravil pre školákov celodenný vstup do Aquaparku Tatralandia a výhodné 5D kino. Otvorenie leta v Tatralandii štartuje tretím ročníkom súboja národov Water Battle už 14.-15. júna. Okrem 28 toboganov bude k dispozícii 14 bazénov a otvoria sa aj vonkajšie bazény, nafukovacie hrady a trampolíny. Pravú tropickú atmosféru Tropical Paradise ponúkajú 4 bazény so slanou morskou vodou a  šnorchlovací bazén pre deti. O adrenalínovú zábavu sa v areáli Tatralandie postará simulátor voľného pádu Superfly.

Akciové ceny pre školské výlety sú podmienené dátumom 1.6. – 30.6.2014. Kombinácie výletov a rezerváciu spolu s vyplneným online formulárom je potrebné zaslať minimálne 10 dní pred príchodom do strediska na vylety@tmr.sk .  
______________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Horský Hotel Srdiečko a Million Star Hotel. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje  stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní 19% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní stredisko Szczyrk. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2013 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 190 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.