Slávny Krtko, sexi Poľka a polepšený Alžbetkin

Slávny Krtko, sexi Poľka a polepšený Alžbetkin
Slávny Krtko, sexi Poľka a polepšený Alžbetkin
Stiahnuť PDF

Liptovský akvapark bol v sobotu dejiskom, kde sa stretlo najviac celebrít na meter štvorcový. Druhý ročník Water Battle 2013 priniesol víťazstvo slovenskému tímu. Známe tváre sa zapájali do súťaží a užívali si poriadny adrenalín nielen na toboganoch, ale aj pri ustrážení si vlastných dielov plaviek. Svoje o tom vie poľská Miss EURO 2012 Natalia Siwiec (30), ktorá pobláznila dokonalými krivkami a zaujímavým strihom plaviek nejedno mužské oko v akvaparku Tatralandia. Vo víťaznom slovenskom tíme úspešne bodoval mladý slovenský herec Ján Alžbetkin (23), ktorý po mnohých mediálnych škandáloch sekal na Liptove dobrotu. Alkoholu dal počas víkendu stopku. Pravidelným návštevníkom stánku s farebnými miešanými drinkami bol naopak český spevák Sámer Issa (28), ktorý sa od Goral Vodky nechcel len tak ľahko „odtrhnúť“. Na dobré sa dlho čaká. S tým zrejme počítala vnučka výtvarníka Zdeňka Millera, 23-ročná Karolína, ktorá prišla odhaliť hviezdu animovanej postavičky Krtka na Chodník slávy do Tatralandie s polhodinovým meškaním. To, kto alebo čo ju omeškalo, novinárom ani fanúšikom neprezradila. Dedička známeho českého ilustrátora pre deti so širokým úsmevom poďakovala za poctu a prijala prekvapenie v podobe narodeninovej torty. Hviezda kresleného Krtka je v poradí 18. odhalenou hviezdou na Chodníku slávy.

Akvapark Tatralandia v srdci Liptova ponúka svojim návštevníkom počas leta 28 toboganov, 14 bazénov, saunový svet a garanciu leta aj v nepriaznivom počasí. Vďaka krytej hale Tropical Paradise si dovolenkári užívajú karibskú klímu so slanými morskými bazénmi, či bazénmi s čírou vodou.

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.