Spoločnosť TMR nadviazala spoluprácu s Golf & Spa Resort Kunětická Hora

Spoločnosť TMR nadviazala spoluprácu s Golf & Spa Resort Kunětická Hora
Spoločnosť TMR nadviazala spoluprácu s Golf & Spa Resort Kunětická Hora
Stiahnuť PDF

Spoločnosť TMR, ktorá je známa predovšetkým ako top subjekt cestovného ruchu v strednej Európe a prevádzkovateľ horských stredísk a zábavných parkov v 4 krajinách Európy, posilňuje svoju pozíciu aj v golfovom segmente, ktorý je súčasťou TMR už 3 roky. V nadväznosti na úspešnú prevádzku golfových areálov Golf Resort Ostravice a Golf Resort Kaskáda a spoluprácu s partnerskými rezortmi – Golf Resort Olomouc a Golf Resort Skalica – sa spoločnosť TMR rozhodla sprístupniť golf svojim klientom aj vo východných Čechách a nadviazala spoluprácu s Golf & Spa Resort Kunětická hora.

“Z našej strany ide o obchodnú spoluprácu, ktorá sa nám osvedčila už v prípade golfových ihrísk v Olomouci a v Skalici a do budúcnosti má veľký potenciál na úspešné fungovanie. Práve preto sme sa rozhodli v podobnom duchu nadviazať spoluprácu aj bližšie k Prahe, vďaka čomu sa Golf & Spa Resort Kunětická Hora stal našim partnerským rezortom. V praxi to bude znamenať, že na tomto golfovom ihrisku budú môcť členovia našich klubov využívať plnohodnotne všetky zvyčajné produkty a budú si môcť tiež dokúpiť členstvo ešte v aktuálnej sezóne. V podstate ihneď tam môžu začať využívať svoje benefity majitelia Golfových sezóniek, členstva v Central golf clube alebo držitelia doplatku TMR Fee. Spoločnosť TMR chce zároveň využiť čoraz väčšiu popularitu golfu a potenciál golfových rezortov sprístupniť pre členov klientskeho programu GOPASS, ktorí tak budú môcť využívať nielen hru na ďalšom ihrisku, pravidelne hostiacom európske golfové súťaže, ale tiež využiť tunajší hotel, kongresové priestory, alebo legendárne wellness,” informoval riaditeľ golfového segmentu v TMR Jan Kastner.

Golf & Resort Kunětická Hora – multifunkčný športový areál
Ponuka služieb a športových aktivít rezortu Golf & Spa Kunětická Hora, ktoré areál poskytuje, je dostatočne široká pre všetky vekové kategórie rekreačných i výkonnostných športovcov.
Nachádza sa pri obci Dříteč, medzi krajskými mestami Pardubice a Hradec Králové, v rekreačnej a oddychovej zóne pod Kunětickou Horou. Hoci je areál ľahko dostupný z oboch krajských miest, je umiestnený mimo frekventovanej komunikácie a je pre všetkých návštevníkov skutočnou oázou pokoja.

Majstrovské golfové ihrisko spĺňa všetky požiadavky a štandardy moderného golfového areálu európskej i svetovej triedy a pravidelne hostí európsku Challenge Tour, rovnako ako brnenská Kaskáda. Súčasťou golfového areálu sú 3 jazerá, cez ktoré vedie 6 jamiek. V zázemí golfového klubu nechýba šatne a caddy room.

V areáli nájdete aj tréningové centrum (driving range s 80 odpaliskami, chipping green, putting green, cvičné bunkre, Indoor golf centrum (4 golfové simulátory Full swing so zázemím), golf shop a predajňu športových potrieb.

Pre negolfistov rezort ponúka vlastné cyklotrasy, požičovňu športových potrieb, reštauráciu
a pizzériu s vonkajšou terasou, meeting room s kanceláriou, reštauráciu, rehabilitačnú telocvičňu s pravidelným programom, ubytovanie hotelového typu, strážené parkovisko a rozsiahle verejné i súkromné spa.