Svadobný veľtrh v Tatrách – inšpirácia pre páry, ktoré plánujú svadbu

Svadobný veľtrh v Tatrách - inšpirácia pre páry, ktoré plánujú svadbu
Svadobný veľtrh v Tatrách – inšpirácia pre páry, ktoré plánujú svadbu
Stiahnuť PDF

„Svadobná výstava v Grandhoteli Praha bude prebiehať v komornej atmosfére v krásnych priestoroch hotela v sobotu od 10.-17. hod. Všetci návštevníci si tak v pokoji pri káve dohodnú potrebné záležitosti na svadbu, ale aj vymenia poznatky ako sa čo najlepšie pripraviť na deň ´D´“, uviedla Ingrid Littmannová zo svadobných služieb Štúdia Škerák.

Ako ďalej Littmannová povedala, momentálne je v svadobnom biznise preferovaný vintage style a hand made doplnky, či už pre nevestu alebo v rámci svadobnej výzdoby. „Trendom je stále farba šiat ivory. Nájdu sa aj odvážne nevesty, ktoré si zvolia aj iné farebné kombinácie a doplnky. Aktuálne sa veľa hovorí o ľudových tradíciách, ktoré sa prepájajú aj do svadobného oblečenia a výzdoby. Návštevníci Svadobného veľtrhu v Tatrách tu nájdu inšpiráciu pre svoju svadbu a navyše u väčšiny dodávateľov si budú môcť objednať alebo zakúpiť tovar či služby s výstavnou zľavou. Zaujímavosťou bude aj ukážka tradičného čepčenia, ktoré predstaví folklórny súbor Vagonár“, uzavrela I. Littmannová.

„Veľkolepé historické priestory pod Lomnickým štítom sú stále obľúbené a vyhľadávané pre jedinečnú lokalitu, honosné priestory s vysokými stropmi, mramorovými stĺpmi a kryštálovými lustrami, ďalej pre prvotriedny servis, bezchybné služby a skvelú kuchyňu. Páry, ktoré plánujú tento rok svadbu si v Grandhoteli Praha v Tatranskej Lomnici môžu okrem inšpiratívnych podnetov od vystavovateľov pozrieť aj dekorovaný svadobný apartmán Classic s baldachýnom a zlatými tapetami, či hviezdnym nebom a takisto majú možnosť vidieť vzorovú svadobnú tabuľu, či prejsť sa atraktívnymi priestormi historického hotela. Prezentačný stánok tu bude mať aj Grandhotel Starý Smokovec, takže návštevníci dostanú komplexné informácie o svojej tatranskej ´Grand svadbe´ na jednom mieste“, doplnila Lucia Zastková banketová manažérka z Grandhotela Praha.

Bližšie informácie o I. ročníku Svadobného veľtrhu v Tatrách na www.ghpraha.sk


__________________________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horský hotel Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2015 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 206 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.