Tatralandia začala jeseň v divadelnom šate

Tatralandia začala jeseň v divadelnom šate
Tatralandia začala jeseň v divadelnom šate
Stiahnuť PDF

„V Tatralandii to žije tou pravou strašidelno-veselou atmosférou. Haloween vyvrcholí 28. októbra veľkou Haloween show, kedy sa veselými strašidlami zaplní celý aquapark a pripravené sú aj zábavné animácie. Tento rok sa mladým manželom narodil syn Raffaellito Muerto, a tak sa oslava bude niesť v štýle krstín malého kostlivca. Divadelná výzdoba sa preniesla i do detskej bazénovej časti, kde sa vnímavým návštevníkom obrazne prihovárajú tri sudičky – Aquabella, Vitalita a Matuzaléma. Tie sa skláňajú nad kolískou malého novorodeniatku a prinášajú mu dary symbolizujúce jeho ďalší osud. Veľkolepá oslava krstín napĺňa aquapark aj jedinečnými haloweenskymi dobrotami,“ uvidela Martina Lehotská z marketingu Tatralandie.

„Aj tento rok sme zvolili v projekte viaceré prvky. Je tu trochu divadelnej atmosféry, výstavy objektov ako v galérii, inštalácia pohyblivých dekorácii, hra s farbami a svetlom. To všetko môže návštevník zažiť priamo v Tatralandii. Priestor bol dosť náročný na inštalovanie, vo výškach upevňovala dekorácie skupina horolezcov, ktorí systematicky vešali jeden objekt za druhým, a to najmä v noci. Dekorácie majú svoj vlastný priestor nad bazénom, netlačia sa s inými vecami a vynikajú zo všetkých strán. Dielo vás  núti prejsť celým priestorom, zažiť atmosféru, hrať sa s postavičkami alebo odfotiť sa na pamiatku,“ doplnil autor projektu Jaroslav Čech.  

S výtvarníkom spolupracovalo približne 40 ľudí. Vyrobené textilné dekorácie s celkovou plochou potlače majú spolu takmer 150 m2. Bližšie informácie k Haloween Tatralandia aj na www.tatralandia.sk 

__________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horskú ubytovňu  Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2016 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR 230 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.