Tatry odmeňujú najvernejších
Tatry odmeňujú najvernejších
Stiahnuť PDF

Pravidelní návštevníci Tatier, ktorí si radi doprajú kvalitné služby, majú možnosť odmeniť sa a užívať si viacero zážitkov naraz. Iba s vernostným programom GOPASS získajú za každé jedno utratené euro 1 bod. Nazbierané body na vernostnej karte je možné využiť vo forme odmien. „Zadarmo“ si tak napríklad môžu vychutnať spiatočnú jazdu lanovkou na Chopok alebo predĺžiť si pobyt v Tatrách. Držitelia karty zároveň po jej predložení získajú vo vybraných prevádzkach rôzne privilégia.

„Počas uplynulej zimnej sezóny sa do tohto programu zapojilo viac ako 12 tisíc klientov, aj vďaka čomu tatranské zariadenia v portfóliu spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s (TMR) dosiahli obrat 2 milióny eur,“ konštatuje Bohuš Hlavatý, predseda predstavenstva TMR.

Tatranci ponúkajú v letnej sezóne klientom programu GOPASS ďalšiu novinku. Cestovanie po strediskách s vernostnou kartou prináša nižšiu cenu vo forme progresívne sa znižujúcej ceny vstupu. Každá ďalšia návšteva sa počíta.

„Už po prvej zimnej sezóne vidíme pozitívne výsledky. Vďaka poznaniu našich klientov sa snažíme byť k nim bližšie a tvoriť ponuku služieb šitú priamo na mieru. V najbližšom období by sme radi zdvojnásobili počet členov tohto vernostného programu a tým zvýšili aj spokojnosť návštevníkov Tatier s poskytovanými službami,“ uviedol Bohuš Hlavatý.

Vernostnú kartu je možné získať priamo v prevádzkach TMR alebo po objednaní cez internet priamo na stránke programu www.gopass.sk, kde je možné získať viac informácií o programe a aktuálnych ponukách.

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.