TMR začalo prevádzkovať HUMNO – music club v Tatranskej Lomnici

TMR začalo prevádzkovať HUMNO – music club v Tatranskej Lomnici
TMR začalo prevádzkovať HUMNO – music club v Tatranskej Lomnici
Stiahnuť PDF

Nielen milovníkom hudobnej zábavy, ale aj lyžiarom je HUMNO – music club dobre známy ako štýlový aprés-ski bar, ktorý v sebe spája reštauračnú ponuku HUMNO Pub, koktailový bar a tanečný parket s bohatou hudobnou produkciou len pár metrov pod zjazdovkami v centre Vysokých Tatier – v Tatranskej Lomnici. Počas víkendu v piatok a v sobotu sa tu konajú diskotékové party s najlepšími slovenskými a českými interpretmi. TMR prevádzkuje HUMNO s novým konceptom prípravy a stolovania jedál a nápojov a dennou prevádzkou v čase od 11.-22. hodiny. Dôraz kladie najmä na tradičné jedlo a lokálne suroviny od overených dodávateľov. „HUMNO bolo doteraz na mape Tatranskej Lomnice centrom nekončiacej zábavy a klubovej party, ale odteraz je aj miestom poctivého kulinárskeho zážitku počas celého dňa. Jedinečná architektúra stavby si doslova pýtala jedlá, ktoré sú spojené s regiónom. Šéfkuchár Ondrej Majerčák so svojím tímom vsádza na kvalitu lokálnych surovín ako aj na to, aby zostavený lístok ulahodil každému. V našich tradične pripravených jedlách sa prejavila jedinečná domáca chuť, ale aj kreatívna a originálna stránka servírovania jedál. Hostia si tak môžu vychutnať napr. turistický štart v podobe bravčovej domácej paštéty alebo vybrať z hlavných jedál konfitované mladé prasiatko so zemiakovými šúľancami a kyslou kapustou a iné,“ uviedol Lukáš Egreši, business hospitality manažér TMR.   

HUMNO – music club v Tatranskej Lomnici je zaujímavým multifunkčným objektom, v ktorom sa na vonkajšej fasáde vyníma ratrak a v interiéri zaujme inštaláciou čierneho cadillacu, ktorý je upevnený na drevenú konštrukciu stropu dolu hlavou nad tanečným parketom. Celoročne využiteľný priestor je vhodný na usporiadanie firemných prezentácií, školení, spoločenských, obchodných a športových podujatí, víkendovej zábavy, piknikov, rautových a kotailových večierkov, narodeninových osláv, posedení pri káve, tematických večerov, ochutnávky špecialít a nápojov príznačných pre danú sezónu. Bližšie informácie aj TU

__________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horský hotel Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2016 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 230 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.