TMR získala poľského mediálneho Oscara

TMR získala poľského mediálneho Oscara
TMR získala poľského mediálneho Oscara
Stiahnuť PDF

„Je to pre nás mimoriadne ocenenie. Ukazuje, že sme zvolili správny smer pre rozvoj a propagáciu našich zimných stredísk a že vytvorená komunikačná stratégia s naším poľským partnerom prináša z roka na rok čoraz viac lepších výsledkov. Sme radi, že to bolo uznané v krajine, z ktorej pochádza viac ako 350-tisíc našich klientov v zimnej sezóne,” povedal František Šoltís, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti TMR, ktorý v mene tejto spoločnosti prevzal vo Varšave pamätnú sošku a diplom.

„Sme hrdí na to, že naša práca bola ocenená v takej prestížnej súťaži. Spolupráca založená na partnerských podmienkach s Tatry mountain resorts, a.s nám umožnila dosiahnuť veľmi dobré výsledky. Rozoznateľnosť oboch týchto stredísk je medzi Poliakmi väčšia ako u najpopulárnejších stredísk v talianskych Dolomitoch a rakúskych Alpách (Livigno, Kaprun). Práve efektívnosť kampane je najdôležitejším prvkom, ktorý hodnotí porota Impactoru,” povedal Jakub Deryng-Dymitrowicz, viceprezident reklamnej agentúry CzART.

Impactor je najstaršia súťaž marketingového odvetvia v Poľsku. Medzi jeho laureátmi sú najväčšie sieťové reklamné agentúry, mediálne domy, interaktívne agentúry a public relations, najväčšie spoločnosti na trhu a ich riaditelia marketingu. Tomuto oceneniu dodáva prestíž aj skutočnosť, že ho udeľuje porota skladajúca sa z viac ako 100 predstaviteľov tohto odvetvia, ktorí v predchádzajúcich rokoch boli tiež víťazmi súťaže.

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.